بازیگران هندی «سلام بمبئی» در ایران
۴۳۳۶۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
۴۱۶۲
بازیگران هندی فیلم سینمایی«سلام بمبئی» ظهر امروز جمعه بدون دیامیرزا بازیگر نقش اول زن این فیلم وارد ایران شدند.
خبرگزاری تسنیم: ظهر امروز جمعه 12 آذرماه تعدادی از بازیگران و مهمانان هندی فیلم سینمایی «سلام بمبئی» وارد ایران شدند و توسط عوامل این فیلم مورد استقبال قرار گرفتند.

این بازیگران و میهمانان عبارتند از:  گلشن گروو، نصرالله قریشی (بازیگر)؛ دلشاد شبیر شیخ (آهنگساز)؛ اکبر خان (کارگردان سر‌شناس هندی بعنوان مهمان)؛ مونیش روات (دستیار کارگردان).

اکبر خان (کارگردان سر‌شناس هندی بعنوان مهمان) در حاشیه این اسقبال بیان کرد: فرهنگ و تاریخ بین ایران و هند اشتراکات بسیاری دارند و به قرن‌ها پیش بر می‌گردد مانند شاعرهای ایرانی از جمله  حافظ و.. که آثارشان الهام بخش است؛
ما همین اشتراکات تاریخی را وارد عرصه جدید هند کردیم. فیلمسازان ایرانی از سطح بالایی برخودار هستند؛ فیلمسازی در ایران خالصانه و بی‌نظیر است.

گلشن گروور بازیگر این فیلم نیز گفت: شنیده‌ام فیلم «سلام بمبئی» در روز آغازین ارکران خود، رکورد تازه‌ای را در فروش کسب کرده است، به نظرم ما این رکورد جدید را در بسیار از عرصه‌های تعاملی به جا می‌گذاریم. این همکاری جدید ما با سینمای ایران اشتراکات کشور‌ها را بیشتر به نمایش می‌گذارد.

وی ادامه داد: با قربان محمدپور در یک فستیوال آشنا شدم، و در آن زمان قول همکاری به ایشان دادم و البته ساخت چنین فیلمی به نظرم سخت می‌آمد.

دلشاد شبیر شیخ (آهنگساز) همچنین  درباره موسیقی این فیلم، اظهار کرد: موسیقی فیلم بیشتر هندی است ولی سعی کردم از موسیقی ایرانی در آن استفاده کنیم تا ترکیبی از هر دو فرهنگ داشته باشیم.

فیلم سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی روز گذشته پنج شنبه اکران خود را آغاز کرد.

داستان این فیلم ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج