خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۳۵۱۳۵
۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۵
۳۷۲۰
آبی های آسمانی تسلیم توفان نیم ساعته آبی های لندن؛
منچستر سیتی و چلسی دو مدعی جدی قهرمانی در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. نگاهی متفاوت به این بازی از دریچه آمار و ارقام
وبسایت نود: بازی حساس و بسیار عجیب منچستر سیتی و چلسی با اتفاقات دور از ذهنی توأم گردید. منچستر سیتی در ۶۰ دقیقه ابتدای بازی کاملاً تیم برتر میدان بوده و ضمن ارائه یک بازی شناور و هجومی، بارها دروازه چلسی را تهدید کردند ولی حاصل حملات بی امان شاگردان پپ گواردیولا فقط یک گل به خودی از گری کیهیل بود. شاگردان آنتونیو کونته در نیم ساعت انتهای بازی، یکی از خاطره انگیز ترین کامبک ها را به لطف درخشش مجدد دیگو کاستا رقم زده و تیم میزبان را مات و مبهوت کردند. دیگو کاستا در این بازی یک گل زد و یک پاس گل داد. جالب این که هر سه پاس گل توسط بازیکن های اسپانیایی چلسی فرستاده شد و ادن هازارد در این بازی نیز گل زد.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

مصدومیت دیگو کاستا و حرکات زشت منجر به کارت قرمز از سوی سرخیو آگوئرو و فرناندینیو مهم ترین اتفاقات دقایق پایانی این بازی بود تا سیتی تبدیل به اولین تیمی شود که در یک بازی از فصل جاری لیگ برتر، دو کارت قرمز می گیرد. سیتیزن ها برای اولین بار از آوریل ۲۰۰۹، برد خانگی را با یک باخت در جریان بازی عوض کردند. تعداد بردهای بیرون خانه سیتی در این فصل لیگ، ۲ برابر تعداد بردهای خانگی آنها است. سرعت و کیفیت فنی بازی بسیار بالا بود و به جرأت می توان این مسابقه را یکی از سطح بالاترین مسابقات فصل جاری لیگ برتر دانست.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

 منچستر سیتی با شکست در این بازی همچنان در کسب ۳ برد متوالی مقابل چلسی از فصل ۱۱-۲۰۱۰ ناکام مانده است. چلسی پس از ۴ ناکامی متوالی مقابل سیتی در لیگ برتر، به طولانی ترین ناکامی آبی های لندن مقابل آبی های منچستر خاتمه داد.

پپ گواردیولا با پذیرش یک باخت تلخ نتوانست پس از روبرتو مانچینی تبدیل به دومین مربی تاریخ سیتی در لیگ برتر شود که در اولین دیدار با چلسی به پیروزی دست می یابد. از ۱۱ مربی اخیر سیتی فقط یک نفر توانسته در اولین دیدار مقابل چلسی پیروز شود.

این بازی دوازدهمین پیروزی لیگ برتری چلسی در زمین منچستر سیتی بود که بیشترین تعداد بردهای بیرون خانه چلسی در تاریخ لیگ برتر مقابل یک تیم محسوب می شود.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

سرخیو آگوئرو که در ۲ دیدار اخیر با چلسی موفق به زدن ۴ گل شده بود، در این بازی چند فرصت عالی را از دست داد که شاید با گل کردن یکی از این موقعیت ها، سرنوشت بازی را تغییر می داد. دو ستاره شماره ۱۰ این دو تیم یعنی آگوئرو و هازارد در مجموع ۱۸ گل زده اند که حدود ۳۰% گل هایی می باشد که توسط بازیکن های شماره ۱۰ شاغل در فصل جاری لیگ برتر به ثمر رسیده است.

آنتونیو کونته اولین مربی تاریخ باشگاه چلسی پس از ژوزه مورینیو است که توانسته در جریان یک فصل لیگ برتر به ۸ برد پیاپی دست یابد. البته چلسی با ژوزه مورینیو به ۹ برد پیاپی در فصل ۰۷-۲۰۰۶ رسید. کونته در صورت پیروزی در دو بازی آینده لیگ یک رکورد جاودانه را در به نام خویش در باشگاه چلسی ثبت خواهد کرد.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

منچستر سیتی طی ۱۴ هفته نخست لیگ فقط ۳ بار موفق به ثبت کلین شده که به هیچ وجه یک عملکرد قابل قبول برای یک مدعی قهرمانی نیست. سیتیزن ها پس از ۶ بازی متوالی، سرانجام طعم تلخ شکست در لیگ برتر را چشیدند.

تا پایان هفته چهاردهم، دیگو کاستا موفق شده که در ۱۲ بازی چلسی نقش مستقیم در گل های تیمش ایفا کند. او در این بازی نیز یک گل زد و یک پاس گل داد. او فقط در دیدار مقابل منچستر یونایتد و آرسنال تأثیر مستقیم در گل های چلسی نداشت و در واقع منچستر سیتی اولین تیم بزرگ لیگ در این فصل بود که دیگو کاستا زهر خود را به آن ریخت. کاستا تاکنون در مقابل ۲۳ تیم مختلف در لیگ برتر قرار گرفته و به ۲۰ تیم گل زده است. وی از باکسینگ دی ۲۰۱۵ تاکنون، ۲۸ بار در لیگ برتر به میدان رفته که حاصل آن ۲۰ گل و ۱۰ پاس گل می باشد.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

آنتونیو کونته سرمربی چلسی پس از ۶ بازی متوالی، ترکیب اصلی تیمش را اجباراً تغییر داد و سسک فابرگاس را از ابتدا به جای نمانیا ماتیچ مصدوم به میدان فرستاد. هیچ کس فکر نمی کرد که فابرگاس در این بازی حضور یابد اما این مرد اسپانیایی نه تنها بازی کرد بلکه یک پاس گل هم داد که نود و هفتمین پاس گل فابرگاس در تاریخ لیگ برتر بود. او پس از گیگز، لمپارد و رونی بیشترین تعداد پاس گل را در تاریخ لیگ برتر به ثبت رسانده است.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

تعویض طلایی کونته در شروع نیمه دوم و حضور ویلیان در زمین به طور کلی ورق را به سود چلسی برگرداند. ایجاد ۶ تغییر در ترکیب اصلی، استفاده از سیستم دفاعی سه نفره، بازگشت یحیی توره و رحیم استرلینگ به نیمکت و حضور لروی سانه در ترکیب اصلی منچستر سیتی از تصمیمات جالب گواردیولا در این بازی بود.

۶۱% مالکیت توپ برای سیتی، ۴۶۵ پاس سالم برای سیتی و ۲۷۲ برای سیتی و هر ۳ پاسور برتر زمین متعلق به سیتی بودند به ترتیب با ۶۴، ۶۰ و ۵۶ پاس صحیح

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

چلسی ۴ شوت داخل چارچوب زد که ۳ تا تبدیل به گل شد. تعداد سانترها ۳۶ برای سیتی در مقابل ۹ سانتر برای چلسی

درگیری سرخیو آگوئرو و داوید لوئیز که منجر به کارت قرمز آگوئرو شد، اولین برخورد این دو بازیکن آرژانتینی و برزیل نبود. آنها در یک مسابقه جام حذفی در سال ۲۰۱۳ نیز با یکدیگر برخورد کرده بودند. مادر داوید لوئیز در صفحات اجتماعی به شدت از آگوئرو انتقاد کرد ولی پپ از شاگرد خود به دفاع پرداخت.

خواندنی های آماری منچستر سیتی - چلسی

کلیه آمار و ارقام از وبسایت رسمی مسابقات، opta و squawka مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر