همکاری تازه باردم و کروز در یک فیلم مواد مخدری
۴۳۵۳۹۵
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
۱۳۱۶ 
تهیه یک فیلم دراماتیک تازه در سینمای اسپانیا به نام «اسکوبار» از ۱۵ آبان ماه در این کشور شروع شده و بازیگران اصلی چهره های بین المللی و مشهوری همچون خاویر باردم و پنه لوپه کروز هستند.
روزنامه بانی فیلم: تهیه یک فیلم دراماتیک تازه در سینمای اسپانیا به نام «اسکوبار» از ۱۵ آبان ماه در این کشور شروع شده و بازیگران اصلی چهره های بین المللی و مشهوری همچون خاویر باردم و پنه لوپه کروز هستند. این فیلم با بودجه تولید ۲۰ میلیون دلار با کارگردانی فرناندو لئون دی آرانوا ساخته می شود و از حالا حق و حقوق توزیع آن در برخی نقاط جهان به شرکت هایی همچون ایکون فیلمز بریتانیا و پارامونت آمریکا فروخته شده است.
 
همکاری تازه باردم و کروز در یک فیلم مواد مخدری 
 
میگل مندز دی زوبیاگا تهیه کننده اصلی «اسکوبار» تصریح کرده است که این فیلم داستان بخشی از زندگی یک غول واقعی موادمخدر به نام پابلو اسکوبار با بازی باردم و تبعات آشنایی او با روزنامه نگاری کلمبیایی به نام ویرجینیا وایه خو با بازی کروز است ولی لزوماً یک تاریخ نگاری توام با حقیقت صرف و یک فیلم زندگینامه ای درباره اسکوبار نیست.
 
باردم و کروز هشت سال پیش در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا»ی وودی آلن نیز همکاری کرده بودند اما این فیلم تازه برخلاف کار نیمه کمدی آلن یک اثر سینمایی دراماتیک و سرشار از خراش های روحی و کاری رئالیستی و تلخ است که سر و کارش با گانگسترها است و قاچاقچیانی را پیش روی بینندگان می گذارد که ابا و ترسی از هیچ جنایتی ندارند. البته پنه لوپه کروز به خاطر «ویکی کریستینا بارسلونا» جایزه اسکار نقش دوم زن را برد و آن فیلم برایش بسیار «آمد» داشت و به غایت خوشحال خواهد شد اگر فیلم دی آرانوا نیز همین ره آورد را برای او داشته باشد.
 
باردم نیز یک اسکار را در کارنامه اش دارد که برای ایفای رل کاراکتر بد فراموش نشدنی فیلم سال ۲۰۰۷ برادران کوئن یعنی «جایی برای پیرمردها نیست» نصیب وی شد و مثل مجسمه طلایی تعلق گرفته به کروز برای نقش دوم و مکمل بود. بلغارستان نیز از سرمایه گذاران فیلم «اسکوبار» است و از تهیه کنندگان اصلی یکی میگل مندز دی زوبیاگا است که پیشتر نقل قولی از وی را آوردیم و سابقه تولید فیلم «کامچاتکا»ی مارسلو پینی یرو را هم دارد و دیگری کالینا کوتاس که شرکت فیلمسازی Bzy در تملک اوست. لئون دی آرانوا سابقه کار با باردم را در فیلم «دوشنبه ها زیر آفتاب» محصول ۲۰۰۲ را هم دارد و این دومین تجربه ساخت یک فیلم انگلیسی زبان برای او بعد از تهیه «یک روز کامل» در سال ۲۰۱۵ است که بنی چیو دل تورو و تیم رابینز در آن ایفای نقش می کردند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج