میزبان تیم‌های عربستانی را معرفی کنید
۴۳۷۸۲۲
۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
۱۰۸۴ 
نماینده AFC به فدراسیون فوتبال
کمیته مسابقات طی نامه ای به فدراسیون فوتبال درخواست کرده میزبان تیم های عربستانی را مشخص کند.
ورزش سه: این بدین معنی است که در فصل آتی هم دیدار تیم های ایرانی و تیم های عربستانی در کشور بی طرف برگزار می شود. حال هم عربستان باید کشور میزبان از تیم های ایرانی را مشخص کند و هم ایران کشور میزبانی از تیم های عربستانی.

گروه بندی بازی ها هنوز مشخص نشده اما همگروهی تیم های ایرانی و عربستانی در بازی های غرب محتمل است و باشگاه های ایرانی و عربستانی باید از هم اکنون باید مشخص کنند در چه کشوری میزبان هم خواهند بود. 

زمان به سرعت برای ایرانی ها در حال سپری شدن است. سه ماه پیش از شروع بازی ها باید تیم های راه یافته استادیوم های میزبان را معرفی کنند. برگزاری بازی در کشورهای ثالث تیم های ایرانی و عربستانی را با دردسر مواجه کرده است به این خاطر که باید در جدال با هم در کشور بی طرف به میدان بروند. یا به عبارت ساده تر دو شهر از دو کشور متفاوت را به عنوان میزبان به کمیته مسابقات معرفی نمایند. 

ذوب آهن قهرمان جام حذفی اعلام کرده در ارزان ترین کشور میزبان تیم های عربستانی خواهد بود. البته ذوب آهن هنوز مشخص نکرده منظورش از ارزان ترین کشور کدام کشور است!

فدراسیون فوتبال خیلی تمایل ندارد در مورد برگزاری بازی در کشور بی طرف صحبت کند اما واقعیت این است که این نامه را دریافت کرده و به زودی باید با باشگاه های ایرانی برای تعیین کشور میزبان هماهنگی نماید.

 ضمن اینکه عدم حضور در بازی ها  که هر از گاهی زمزمه می شود، می تواند سهمیه ایران را در لیگ قهرمانان آسیا تهدید کند و باشگاه ها را با جرایم نقدی سنگینی مواجه نماید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج