فرکی: برای پیروزی برابر نفت‌آبادان مصمم بودیم
۴۳۷۹۰۰
۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳
۱۱۰۶ 
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای این که در دیدار با نفت آبادان به پیروزی برسیم، مصمم بودیم.
خبرگزاری ایسنا: حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر نفت آبادان، اظهار کرد: برای پیروزی در این دیدار مصمم بودیم. گرفتن امتیاز از نفت آبادان با توجه به تیم خوبی که دست نشان درست کرده است و شرایطی که خودمان داشتم، ساده نبود.

وی بیان کرد: بازیکنانم امروز بسیار تلاش کردند و در نیمه اول نیز نسبت به حریف برتری داشتیم و توانستیم به گل هم برسیم و طبیعی بود که نفت آبادان در نیمه دوم هجومی‌تر کار کند. ما برای این که از گل‌مان محافظت کنیم و به گل‌های دیگر هم برسیم، حساب شده وارد نیمه دوم شدیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما توانستیم با یک بازی فشرده از گل زده‌مان محافظت کنیم و به فکر زدن گل‌های دیگر هم بودیم که اگر دقت می‌کردیم شاید گل‌های دوم و سوم را هم به ثمر می‌رساندیم ولی توان بازیکنانم تمام شد و در نهایت سه امتیاز ارزشمند کسب کردیم و به هدف‌مان رسیدیم.

وی بیان کرد: ما تاکنون بدشانس‌هایی داشته‌ایم و امیدوارم که این برد مقدمه‌ای برای شرایط روحی بازیکنانم باشد و این پیروزی‌ها را تکرار کنیم و در نهایت به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.

فرکی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص محرومیت رضا نوروزی، بازیکن نفت آبادان توسط باشگاه سایپا و این که  به نظر می‌رسید این باشگاه اقدام جوانمردانه‌ای نباشد، گفت: این حق را به شما می‌دهم که به این صورت قضاوت کنید اما این موضوع به اخلاق من بر نمی‌گردد. من اصلا از این موضوع اطلاعی نداشتم و در فرودگاه بودیم که مطلع شدم.  به دست نشان هم گفتم که کادرفنی اطلاعی از این موضوع نداشته است و هیچ ارتباطی به ما ندارد و این نیز عین واقعیت است

وی ادامه داد: به هر حال چنین تصمیمی گرفته شد و من هم اعتراض خود را به باشگاه سایپا اعلام کردم و اکنون هم می‌گویم که ای کاش تمام حکم‌ها به این سرعت اجرا می شدند تا با یک تیم مانند نفت آبادان که این قدر محروم و مصدوم دارد، این گونه گرفتار نمی‌شد. من خودم را جای شما و نفت آبادان می‌گذارم و اصلا دوست ندارم در تیمی که هستم این گونه رفتار شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان از عملکرد تمام تیمش به ویژه بازیکنان جوانش ابراز رضایت کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج