عرضه اپلیکیشن Events فیسبوک برای اندروید
۴۴۱۷۷۲
۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
۱۳۱۳
اپلیکیشن events که از سوی فیسبوک و به طور مستقل از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی چندی پیش برای سیستم عامل iOS عرضه شده بود، از امروز در اختیار کاربران اندرویدی نیز قرار گرفته است. این اپلیکیشن به زودی از طریق گوگل پلی استور برای دانلود عرضه می شود.
وب سایت تک شات: اپلیکیشن events که از سوی فیسبوک و به طور مستقل از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی چندی پیش برای سیستم عامل iOS عرضه شده بود، از امروز در اختیار کاربران اندرویدی نیز قرار گرفته است. این اپلیکیشن به زودی از طریق گوگل پلی استور برای دانلود عرضه می شود.
 
 فیسبوک اپلیکیشن Events را برای اندروید عرضه کرد

اپلیکیشن Events فیسبوک امکان آگاهی و کسب اطلاعات درباره رویدادهایی که در نزدیکی شما روی می دهد را فراهم می کند. این اپلیکیشن همچنین تاریخ رویدادهای فیسبوکی آتی و همچنین موارد تعیین شده در تقویم را نیز یادآوری می کند و به منظور جلوگیری از شلوغ شدن قسمت نوتیفیکشن ها، در Wall فیسبوک تان موارد را یادآوری می کند.

اپلیکیشن Events تاکنون در میان کاربران iOS با استقبال چندانی روبرو نشده است و جایگاهی بین 250 تا 500 در میان محبوب ترین اپلیکیشن های اجتماعی در آمریکا دارد. البته فیسبوک هم هیچ گاه انتظار نداشت که این اپلیکیشن با استقبال گسترده کاربران روبرو شود، بلکه تلاش می کرد این اپ را به عنوان ابزاری در اختیار برنامه گذاران قرار دهد. این راهکار در مجموع باعث رضایت همگان می شود، چرا که کاربران می توانند با استفاده از فیسبوک، دوستان خود را به یک رویداد دعوت کنند.

اگر فیسبوک بتواند تعداد کاربران اپلیکیشن events را بیشتر کند، صرف نظر از نحوه انجام این کار، می تواند یکی از نقاط تمایز آن در مقایسه با رقبایش به شمار برود. تا به امروز هیچ اپلیکیشن شبکه اجتماعی دیگری نتوانسته چنین راهکار کاربردی برای نظم بخشیدن به رویدادها ارائه کند، و اپلیکیشن هایی که به امر سازمان دهی رویدادها اختصاص دارند نیز فاقد ویژگی های اجتماعی فیسبوک هستند. و علاوه بر همه این ها، اگر فیسبوک بتواند خود را به عنوان بهترین محل برای آگاهی از رویدادهای محلی جا بیاندازد، می تواند درآمد بیشتری از برگزارکنندگان محلی برنامه ها کسب کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج