موسیقی جشن کریسمس با دریبل توپ بسکتبال
۴۴۱۹۶۲
۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۹
۴۹۲۲
با نزدیک شدن به کریسمس، تمامی کشورهایی که این روز بزرگ را جشن می گیرند به دنبال تدارک و آماده شدن برای مراسم آن هستند که یک بار در سال روی می دهد؛ از تزئین خیابان ها گرفته تا ساخت انواع موسیقی و ویدئو و مهیا نمودن رویدادهای مختلف.
وب سایت روزیاتو - فروغ بیداری: با نزدیک شدن به کریسمس، تمامی کشورهایی که این روز بزرگ را جشن می گیرند به دنبال تدارک و آماده شدن برای مراسم آن هستند که یک بار در سال روی می دهد؛ از تزئین خیابان ها گرفته تا ساخت انواع موسیقی و ویدئو و مهیا نمودن رویدادهای مختلف.

از جمله جالب ترین و جدیدترین ویدئوهایی که در راستای کریسمس ۲۰۱۷ منتشر شده، نواختن موسیقی مشهور این شب به نام Carol of the Bells با استفاده از دریبل کردن با توپ بسکتبال است.

داستان از این قرار است که اتحادیه ملی بسکتبال (NBA)، ۵ بازیکن حرفه ای و دریبل زن قهار خود به نام های کارملو آنتونی، راسل وستبروک، داین وید، دوایت هاورد و جوئه جانسون را فراخواند تا با دریبل کردن توپ بسکتبال، صدای موسیقی یاد شده را تداعی کنند. آنها پس از موفقیت در این امر و به شوخی نام این موزیک را به Carol of the Balls تغییر دادند.

همان طور که می توانید در ویدئوی زیر تماشا کنید، هماهنگی و تمرکز این ورزشکاران عالی است و به طور عجیبی، توانسته با صدای ضربات توپ، یک آهنگ بنوازند.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج