تحلیل داوری دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن
۴۴۲۸۶۶
۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۸
۱۱۳۷ 
گل تبریزی درست بود؛
سعید مظفری کارشناس داوری می گوید که محسن ترکی در نیمه دوم با سوت های پرتعداد سعی در آرام کردن بازی داشته است.
ورزش سه: سعید مظفری پس از پایان دیدار پرسپولیس در مقابل ذوب آهن در مورد عملکرد داور این مسابقه گفت: محسن ترکی پس از یکی دو صحنه در دقایق ابتدایی سرانجام در دقیقه 2 خطای بی پروای کامیابی نیا را با کارت زرد جریمه نمود تا این کارت زرد هنگام ادامه حرکت های خشن بازیکنان را کنترل کند.
 
وی ادامه داد: در دقیقه 30 درخشنده که طارمی را با خطا متوقف کرد، به درستی با کارت زرد داور جریمه شد. در دقیقه 37 محمدرضا ابوالفضلی که در چند صحنه به درستی پرچم زده بود، این بار در تشخیص آفساید اشتباه عمل کرد و گل سالم مرتضی تبریزی را مردود اعلام کرد.

مظفری در مورد عملکرد ترکی در نیمه دوم و در مجموع این دیدار خاطرنشان ساخت: در نیمه دوم ترکی سعی کرد با سوت های پرتعداد خود این بازی پرتحرک را آرام نماید، که به غیر از یکی دو صحنه در خطاها و اعلام نقطه کرنر قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت. در نیمه دوم بازیکنان ذوب آهن در چند صحنه دیگر در تله آفساید دفاع پرسپولیس قرار گرفتند که کمک داور دوم این دیدار علیرضا ایلدروم به درستی قضاوت نمود. با توجه به نتیجه این دیدار و با توجه به اینکه اشتباه داوری در نتیجه دیدار تاثیری نداشت می توان گفت که تیم داوری در مجموع عملکرد خوبی داشت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج