شایعات پیرامون «شرلوک» تکذیب شد
۴۴۴۱۹۸
۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
۹۶۴
آماده است تا چیزی کمتر از دو هفته دیگر فصل چهارمِ پرانتظار خود را راهی پخش کند. بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch)، ستاره سریال قبلا در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌بود که این فصلِ سه قسمتی، به احتمال زیاد حکم فصل پایانی سریال را خواهد داشت.
وب سایت سینما گیمفا: Sherlock آماده است تا چیزی کمتر از دو هفته دیگر فصل چهارمِ پرانتظار خود را راهی پخش کند. بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch)، ستاره سریال قبلا در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرده‌بود که این فصلِ سه قسمتی، به احتمال زیاد حکم فصل پایانی سریال را خواهد داشت. البته کامبربچ به طور صریح نگفته‌است فصل‌های بعدی برای این سریال در کار نخواهد بود. با کنار گذاشتن این موضوع، با توجه به افزایش شهرت و محبوبیت این بازیگر، مخصوصا به خاطر حضور در فیلم Doctor Strange، جدایی از شبکه BBC اتفاقی است که برای کامبربچ بسیار محتمل به نظر می‌رسد.
 
سازنده سریال شرلوک شایعات پیرامون پایان سریال در فصل چهارم را رد کرد

با این وجود، سازنده سریال استیون موفات (Steven Moffat) اخیرا در مورد شایعات پیرامون پایان سریال صحبت کرده‌است و آن را بسیار دورتر از آن چیزی توصیف کرده‌است که طرفداران انتظارش را دارند.

در گفتگو با EW، موفات اعلام کرد که از صحبت‌های کامبربچ در مورد پایان سریال بد برداشت شده‌است و این بازیگر در مورد ادامه کار سریال بسیار مشتاق است. موفات همچنین به این موضوع اشاره کرد که رسیدن به کیفیت مطلوب برای سریال و برنامه زمانی مناسب برای ستارگان حاضر در آن دشوار است و احتمال پایان سریال در هر فصل وجود دارد:

    لازم است به این قضیه پاسخ دهم، چون دیگر واقعا این موضوعات ما را خسته می‌کند. بندیکت چنین حرفی را نزده‌است، کسی که حرف‌های او را ویرایش کرده‌است چنینی حرفی را زده‌است. به نظر می‌رسد این روزها برداشت بد از حرف‌ها غیرقابل اجتناب است. او کاملا واضح گفت که علاقه به ادامه دادن این مسیر دارد. سخت است که بتوانیم همه را دور هم جمع کنیم. هدف ما حفظ کیفیت بالای سریال است. هنوز این فصل راهی پخش نشده‌است. چیزی مشخص نیست. هنوز در مورد هیچ چیزی صحبت نکرده‌ایم. ولی همیشه به این موضوع واقفیم که احتمال پایان وجود دارد. حقیقت این است که بندیکت چنین حرفی را نزده‌است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج