پخش زنده یک فیلم همزمان با ساخت در آمریکا
۴۴۴۹۷۹
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
۱۶۳۸
«وودی هارلسون» بازیگر باسابقه هالیوود قرار است همزمان با ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش، آن را به صورت زنده در سینماهای آمریکا به نمایش درآورد.
خبرگزاری صبا: «وودی هارلسون» بازیگر باسابقه هالیوود قرار است همزمان با ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش، آن را به صورت زنده در سینماهای آمریکا به نمایش درآورد.
 
پخش زنده یک فیلم همزمان با ساخت در سینماهای آمریکا

«وودی هارلسون» که سال‌هاست در عرصه بازیگری فعال است، قرار است به زودی اولین فیلم سینمای خود تحت عنوان «گمشده در لندن» را در انگلستان بسازد.

«هارلسون» این فیلم ۱۰۰ دقیقه‌ای را ۱۹ ژانویه به صورت تک پرداشتی در لندن می‌سازد که قرار است همزمان به صورت زنده این فیلم در  ۵۵۰ سینما در سراسر آمریکا به نمایش درآید.

«گم‌شده در لندن» براساس اتفاقات واقعی ساخته می‌شود و «هارلسون» خود در این فیلم در نقش خودش، به عنوان کسی که برای رسیدن به خانواده‌اش با چالش‌های زیادی مواجه می‌شود، بازی می‌کند.

در این فیلم بازیگران دیگری چون «اوون ویلسون» و «ویلی نلسون» در کنار «هارلسون» بازی خواهند کرد.

این بازیگر هالیوودی که بیش از همه برای بازی در فیلم سینمایی «قاتلین بالفطره» شهرت دارد، درباره ساخت فیلم «گمشده در لندن» می‌گوید: من همیشه عاشق فیلم و تئاتر بوده‌ام به همین خاطر می‌خواهم تا به گونه‌ای این دو را با یکدیگر تلفیق کنم. زمانی‌که تصمیم به ساخت این فیلم گرفتم تمام ناراحتی‌ام این بود که وجود مخاطب زنده را از دست خواهم داد ولی با ایده پخش زنده فیلم توانستم این فقدان را نیز جبران کنم.

وی می‌افزاید: تاکنون چنین کاری انجام نشده که همزمان با ساخت فیلم، آن را به صورت زنده در سینما به نمایش درآورند. در واقع هیچ‌کس تاکنون تا این اندازه احمق نبوده که چنین کاری انجام دهد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج