امکان ویدئو چت گروهی در مسنجر فیسبوک
۴۴۵۰۱۱
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
۱۲۲۳ 
پیش از این فیسبوک اقدام به افزودن قابلیت هایی کرده بود که به طرز عجیبی مشابه آنها را می توان در اسنپ چت دید. حال این شرکت اعلام کرده است که ویژگی جدیدی با عنوان ویدئو چت گروهی را به نرم افزارش افزوده که به نظر می رسد از اسکایپ الگوبرداری شده است.
وب سایت دیجیاتو - حسام الدین جعفری: پیش از این فیسبوک اقدام به افزودن قابلیت هایی کرده بود که به طرز عجیبی مشابه آنها را می توان در اسنپ چت دید. حال این شرکت اعلام کرده است که ویژگی جدیدی با عنوان ویدئو چت گروهی را به نرم افزارش افزوده که به نظر می رسد از اسکایپ الگوبرداری شده است.
 
 فیسبوک قابلیت ویدئو چت گروهی را به مسنجر خود افزود

ویدئو چت گروهی یکی از ویژگی هایی است که بیشترین درخواست را از طرف کاربران برای افزودن به مسنجر فیسبوک داشته است و به نظر می رسد که غول شبکه های اجتماعی قصد دارد هرچه سریع تر، آن را روی تمام پلتفرم ها اجرا کند.

هم اکنون دسترسی به ویدئو چت در گروه بسیار ساده است. تنها کافی است که صفحه گفتگو را باز کنید و بر روی آیکون ویدئو در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. تفاوتی نمی کند که صفحه گفتگو مربوط به گذشته بوده و یا یک گفتگوی جدید باشد. پس از کلیک روی آیکون ویدئو، تمام اعضای گروه متوجه شروع مکالمه ویدئویی خواهند شد.

کسانی که در گفتگو حضور دارند تنها با یک کلیک ساده می توانند وارد ویدئو چت شوند. تا زمانی که تعداد اعضای حاضر در ویدئو چت از 6 نفر بیشتر نشود، تمامی آن 6 نفر می توانند یکدیگر را ببینند.

این بدان معنا نیست که بیش از این تعداد نمی توانند در ویدئو چت شرکت کنند، بلکه مسنجر فیسبوک این امکان را دارد که تا 50 نفر در گفتگو حضور داشته و انتخاب کنند که به صورت صوتی یا تصویری در مکالمه باشند. اما اگر تعداد کاربران از 6 نفر بیشتر شود، فقط تصویر گوینده اصلی برای تمام اعضا به نمایش در خواهد آمد.

قابلیت اشاره شده از امروز در دسترس کاربران سیستم عامل های اندروید و IOS قرار گرفته و در آینده ای نزدیک در نسخه دسکتاپ فیسبوک قابل استفاده خواهد بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج