نگاهی به آخرین روز معاملات بورس تهران
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۴۵۸۳۱
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
۱۳۱۶
در آخرین روز معاملات این هفته بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل با ۱۲۷ واحد رشد دماسنج بازار سرمایه در تراز ۸۰ هزار و ۲۵۰ واحدی به کار خود خاتمه داد. امروز داد و ستدها در نماد معدنی و صنعتی گل گهر و گسترش نفت و گاز پارسیان بیشترین تاثیر را در نوسانات شاخص کل داشتند.
خبرگزاری ایسنا: در آخرین روز معاملات این هفته بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل با ۱۲۷ واحد رشد دماسنج بازار سرمایه در تراز ۸۰ هزار و ۲۵۰ واحدی به کار خود خاتمه داد. امروز داد و ستدها در نماد معدنی و صنعتی گل گهر و گسترش نفت و گاز پارسیان بیشترین تاثیر را در نوسانات شاخص کل داشتند.

 امروز چهارشنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۱۲۷ واحد رشد کرد و به رقم ۸۰ هزار و ۲۵۰ واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن با ۷۶ واحد رشد رقم ۱۵ هزار و ۷۹۷ واحدی را تجربه کرد.

علاوه بر این بازار آزاد شناور ۲۰۲ واحد رشد کرد و به رقم ۸۸ هزار و ۸۴۹ واحدی رسید و شاخص بازار اول با ۱۳۴ واحد افزایش به رقم ۵۷ هزار و ۱۰۴ واحدی رسید. همچنین شاخص بازار دوم با ۲۰ واحد رشد رقم ۱۶۹ هزار و ۹۸۵ واحدی را تجربه کرد.

در معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر  بیشترین تاثیر مثبت را در نوسانات شاخص کل ایفا کرد. در این نماد ۱۰۰ درصد عرضه‌ها مربوط به سهامداران حقوقی بود به‌طوری که سه میلیون و ۵۲ هزار سهم توسط این سهامداران عرضه شد و ۹۴۳ هزار و ۹۰۱ سهم از این تعداد را سهامداران حقوقی خریداری کردند. گروه استخراج کانه‌های فلزی امروز از گروه‌هایی بود که بیشتر نمادهای آن با رشد قابل توجهی مواجه شد. در این گروه ۱۰ میلیون و ۶۲۹ هزار سهم به ارزش بیش از چهار میلیارد تومان در ۱۵۶۸ نوبت معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

پس از نماد معدنی و صنعتی گلگهر، پتروشیمی خارک، ایران خودرو و ملی صنایع مس ایران بیشترین نقش را در نوسانات صعودی شاخص کل ایفا کردند. همچنین در طرف مقابل نماد شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان بیشترین تاثیر را در نوسانات کاهشی شاخص کل داشت. در این گروه نیز بیش از ۹۰ درصد عرضه‌ها مربوط به خریداران حقیقی بود به‌طوری که پنج میلیون و ۴۷ هزار سهم توسط این خریداران به فروش رسید و ۴۰۷ هزار و ۲۰۷ سهم نیز توسط حقوقی‌ها عرضه شد. گروه محصولات شیمیایی شاهد معاملات روان و روتین در معاملات امروز بود.

ارزش معاملات بورس اوراق بهادار ایران امروز به رقم ۱۰۲ میلیارد و ۷۵۸ میلیون تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۷۵۲ میلیون و ۷۵۳ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۴۳ هزار و ۱۳ نوبت دادوستد بود.

از معاملات درون گروهی امروز می‌توان به معاملاتی در نماد شرکت‌های گروه پتروشیمی ایرانیان، نفت سپاهان، بانک خاورمیانه، سرمایه‌گذاری رنا، پتروشیمی خارک و سرمایه‌گذاری توسعه ملی نام برد. به عنوان نمونه در گروه پتروشیمی ایرانیان ۴۳ میلیون و ۷۸۱ هزار سهم به ارزش پنج میلیارد و ۱۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تنها در یک معامله درون گروهی کد به کد شد.

اکثر نمادها در گروه خودرو و ساخت قطعات نیز امروز شاهد رشد قیمت پایانی بود. در این گروه ۷۷ میلیون و ۹۹ هزار سهم به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد تومان در هفت هزار و ۴۸۲ نوبت معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

امروز نماد معاملاتی شرکت‌های نورد و تولید قطعات فولادی، بین‌المللی توسعه ساختمان، توسعه شهری توست گستر، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق، شرکت نفت گاز و حق تقدم شرکت نفت پارس در پایان معاملات متوقف شدند.

همچنین آیفکس امروز ۳.۷ واحد رشد کرد و به رقم ۸۷۲ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران رقم ۱۰۲ میلیارد و ۲۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را تجربه کرد که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۱۲۶ میلیون و ۳۳۷ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۹ هزار و ۸۰۱ نوبت دادوستد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی