کورتوا، هدف اول رئال برای تابستان 2017
۴۴۶۰۹۸
۰۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹
۱۵۲۸
بعد از اینکه حکم محرومیت رئال مادرید از نقل و انتقالات به یک پنجره کاهش داده شد، این تیم هدف گذاری های خود برای تابستان آینده را آغاز کرده است.
وبسایت نود: بعد از اینکه دادگاه عالی ورزش، حکم محرومیت رئال مادرید از نقل و انتقالات را به یک پنجره کاهش داد، این تیم هدف گذاری های خود برای تابستان آینده را آغاز کرده است.

 اولین بازیکنی که مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته، تیبو کورتوا، دروازه بان تیم چلسی است. بنا به گزارش Onda Cero، دروازه بان ۲۴ ساله بلژیکی هدفی کلیدی برای مادریدی ها به شمار می رود تا دروازه خود را تقویت کنند.

هم کیلور ناواس و هم کیکو کاسیا برای رئال مادرید خوب کار کرده اند اما در سن ۳۰ سالگی، گزینه مناسبی برای برنامه های دراز مدت باشگاه به نظر نمی رسند. علاقه مندی رئال مادرید به کورتوا موضوع روز نیست. در آخرین سال حضور این دروازه بان در اتلتیکو مادرید نیز (۲۰۱۴) فلورنتینو پرز برای جذب او تلاش کرده بود. اما با روی کار آمدن ژوزه مورینیو در چلسی، این دروازه بان به لندن منتقل شد تا با پتر چک رقابت کند و در نهایت باعث انتقال وی به رقیب همشهری، یعنی آرسنال شد.

کورتوا، هدف اول رئال برای تابستان 2017

کورتوا هنوز دو سال و نیم دیگر با آبی های لندن قرارداد دارد و ارزش او ۲۵ میلیون یورو برآورد شده است. تنها چیزی که به نفع رئال مادرید است، علاقه کورتوا برای بازگشت به پایتخت اسپانیا می باشد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج