انتشار اولین تصاویر از نسل جدید کیا پیکانتو
۴۴۷۳۰۸
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
۲۰۵۴
نسل فعلی هاچ‌بک کوچک شهری پیکانتو در سال 2011 معرفی شد و کیا در حال حاضر مشغول کار بر روی ساخت جایگزین یا در اصل نسل جدید آن است.
وب سایت پدال - امیر دهقان: نسل فعلی هاچ‌بک کوچک شهری پیکانتو در سال 2011 معرفی شد و کیا در حال حاضر مشغول کار بر روی ساخت جایگزین یا در اصل نسل جدید آن است. مدتی بود که در انتظار مشخص شدن طراحی نسل جدید پیکانتو بودیم که با انتشار تصاویر جاسوسی مختلف و یک تصویر بدون پوشش از قسمت جلویی آن، تا حدودی به طراحی پیکانتوی جدید پی برده بودیم. بااین‌وجود حالا کیا در آستانهٔ معرفی نسل سوم پیکانتو، اسکچ‌های طراحی رسمی آن‌را منتشر کرده است که تا حد زیادی طراحی نهایی آن‌را مشخص نموده است.

 انتشار اولین اسکچ‌های رسمی نسل جدید کیا پیکانتو

پیکانتو در حالی آمادهٔ ورود به نسل سوم خود می‌شود که بدون شک بهبود قابل‌توجهی را نسبت به نسل دوم تجربه کرده است. نسل جدید پیکانتو در طراحی خود از سبک طراحی رایج کیا استفاده می‌کند که البته در فرمی کامپکت ترکیب شده است. همچنین برخی بخش‌های قرمزرنگ و قوس کاملاً گشودهٔ گلگیرها نیز به پیکانتو نمایی مشابه هاچ‌بک‌های داغ را بخشیده است درحالی‌گه تنها با پیشرانه‌های کوچک 1 تا 1.2 لیتری عرضه می‌شود که حتی اسب بخارشان به صد هم نمی‌رسد.

 انتشار اولین اسکچ‌های رسمی نسل جدید کیا پیکانتو

با وجود ابعاد کوچک و قیمتی ارزان، می‌توان انتظار داشت که پیکانتوی جدید مجهز به ویژگی‌های سرگرمی و فناوری‌های ایمنی باشد که توسط گروه هیوندای ارائه می‌شوند. کیا می‌گوید نسل جدید پیکانتو را اوایل سال آینده رونمایی خواهد کرد که البته انتظار نداریم آن‌را در نمایشگاه دیترویت ببینیم؛ بنابراین در حال حاضر کوچک‌ترین محصول کیا در ایالات‌متحده، مدل ریو است.

 انتشار اولین اسکچ‌های رسمی نسل جدید کیا پیکانتو
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج