ویندوز XP و Vista تا سال 2017 فایرفاکس دارند
۴۴۷۹۹۵
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
۱۳۸۷
شرکت موزیلا اعلام کرده که تا سال ۲۰۱۷ از مرورگر فایرفاکس برای این دو سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد. پس حداقل تا سال ۲۰۱۷ فرصت خواهید داشت که سیستم عامل خودتان را به ویندوز ۷ یا ۱۰ تغییر دهید.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: اگر هنوز از دو سیستم عامل ویندوز XP یا ویندوز Vista استفاده می‌کنید، بهتر است به سیستم عامل جدیدتری بروید. مایکروسافت گفته که به‌زودی پشتیبانی از این دو سیستم عامل را قطع می‌کند و به همین دلیل پشتیبانی نرم افزارهای مختلف هم کم‌کم از این دو سیستم عامل قطع می‌شوند.
 
 ویندوز XP و Vista تا سال ۲۰۱۷ فایرفاکس دارند
 
حالا شرکت موزیلا اعلام کرده که تا سال ۲۰۱۷ از مرورگر فایرفاکس برای این دو سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد. پس حداقل تا سال ۲۰۱۷ فرصت خواهید داشت که سیستم عامل خودتان را به ویندوز ۷ یا ۱۰ تغییر دهید.

موزیلا در این‌باره گفته:” فایرفاکس از معدود مرورگرهایی است که همچنان از ویندوز XP و Vista پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند تا شهریور ماه سال ۹۵ (سپتامبر سال ۲۰۱۷) به‌روزرسان‌های امنیتی این مرورگر را دریافت کنند.”

البته این احتمال وجود دارد که موزیلا مدت زمان پشتیبانی از این دو سیستم عامل را بیشتر کند؛ اما بهتر است که سیستم عامل خودتان را عوض کنید. به هر حال عدم پشتیبانی از یک نرم‌افزار و حتی سیستم عامل باعث می‌شود که هکرها به راحتی بتوانند به سیستم‌ها نفوذ کنند و اطلاعات کاربران را در اختیار بگیرند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج