انقراض پیش از موعد نسل انسان!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۴۸۳۵۵
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۳
۳۴۸۹
حتما شنیده اید که مهندسی ژنتیک مهم ترین علم چند سال آینده خواهد بود،هم اکنون که این خبر را می خوانید هزاران دانشمند در حال مطالعه و تلاش هستند تا بتوانند انسانی قوی تر،سریع تر و جان سخت تر بسازند و پیشرفت در این ویژگی ها برای انسان از راه هایی چون ویرایش ژنتیکی،پیشرفت اندام های بیونیکی و حوزه هایی از این دست ممکن می باشد.
وب سایت کلیک: شاید بارها و بارها این مسئله به گوشتان خورده است که انسان روزی مجبور خواهد بود تا برای ادامه و بقاء نوع خود زمین را ترک کند، گرچه این مسائل بیشتر در فیلم های تخیلی بیان می شوند اما این دلیلی برای غیر واقعی بودن آنها نیست.
 
 انقراض پیش از موعد نسل انسان در صورت توجه نکردن به چند نکته

حتما شنیده اید که مهندسی ژنتیک مهم ترین علم چند سال آینده خواهد بود،هم اکنون که این خبر را می خوانید هزاران دانشمند در حال مطالعه و تلاش هستند تا بتوانند انسانی قوی تر،سریع تر و جان سخت تر بسازند و پیشرفت در این ویژگی ها برای انسان از راه هایی چون ویرایش ژنتیکی،پیشرفت اندام های بیونیکی و حوزه هایی از این دست ممکن می باشد.

فرض اینکه نسل انسانها در آینده در مقایسه با نسلی که هم اکنون به زندگی خود می پردازد چقدر کامل تر خواهد بود هم هیجان انگیز است و هم ترسناک،به نظر شما انسان تا کجا به منظور تکامل بخشیدن به ویژگی های حیاتی اش پیش خواهد رفت؟

بدیهی ترین نکته در این مورد این است که اگر انسان های آینده به این اهداف دست یایند و بتوانند ویژگی های فیزیکی و ذهنی خود را تا حد کمال ارتقا ببخشند،دیگر انسان های امروزی جایی برای زندگی کردن نخواهند یافت و همگی محکوم به بازیافت و از رده خارج شدن خواهیم بود.

خوان انریکز محقق آینده نگر دانشگاه هاروارد معتقد است که انسان به منظور بقا نیاز دارد تا به سرعت در مسیر تکامل خود حرکت کند،او می گوید که برای اینکه انسان به سرنوشت دایناسور ها دچار نشود نیاز دارد تا ژنتیک بهینه تری داشته باشد،او مجبور است قوی تر باشد و باید سلول های بدنش کمی تغییر کنند.

انقراض گسترده در کره زمین پدیده غیر معمولی نیست کما که این اتفاق تا به حال حداقل ۵ بار برای ساکنین پیشین این کره افتاده است،این مساله نشان می دهد که انقراض انسان ها هم پدیده دور از ذهنی نخواهد بود.

فرقی نمی کند دلیل انقراض گونه انسانی چه باشد،این اتفاق غم انگیز می تواند نتیجه برخورد کره زمین با یک جرم غول پیکر آسمانی باشد،انقراض ما می تواند در اثر شیوع گسترده یک بیماری همه گیر اتفاق بیافتد و یا دلیل آن می تواند فوران یک آتشفشان عظیم الجثه باشد،به هر حال می توان دریافت که دوره زندگی انسان ها بر روی این کره خاکی نیز محدود است و روزی به پایان خود خواهد رسید.

این وظیفه نسل ماست که خود را برای رویارویی با این اتفاق ناگریز آماده کنیم و در این راه باید تمام تلاش خود را بکنیم چون وقتی زمان موعود برسد اثر ما بر روی این کره به مقداری  استخوان و چندین فسیل خلاصه خواهد شد.

آقای انریکز در این باره می گوید:انقراض بر روی زمین یک قانون بی چون و چراست و به همین دلیل انسان نیاز دارد تا نوع خودش را به منظور رویارویی با شرایط نامساعد حیاتی تکامل بخشد،برای مثال کره مریخ را در نظر بگیرید،اگر روزی برسد که شرایط بر روی کره زمین برای حیات مناسب نباشد ما باید به قدری بیولوژی انسان را دستکاری کنیم که او بتواند شرایط محیطی کره مریخ را تحمل کند،این شرایط شامل سرمای شدید(غیر قابل تصور برای اکثر انسان ها)وتفاوت در گرانش در مقایسه با زمین و نیز نبود و فقدان اکسیژن به شکل فعلی خواهد بود.

البته این مسئله صرفا به این معنا نیست که انسان در آینده شکل و شمایلی عجیب و غریب پیدا خواهد کرد و یا مثلا فرزندان ما در آینده قادر خواهند بود تا با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت بدوند و ….بلکه این مسئله یعنی بشر امروزی برای بقا نیازمند این است که در مقیاس کارداشف به تمدنی نوع سوم بدل گردد.

به زبانی ساده تر انسان های آینده باید به سطحی از فناوری برسند که بتوانند از همه انرژی های موجود در کیهان برای بقای خود بهره گیری کنند و شاید به منظور رسیدن به این هدف ظاهر انسان هم قدری دچار تغییر شود.

تمدن فعلی انسان در مقیاس مذکور به نوع دوم خلاصه می شود،تمدن نوع دوم در مقیاس کارداشف به تمدنی گفته می شود که اعضای آن بتوانند از انرژی ها و پتانسیل های موجود در سیاره خود به منظور بقا و رشد و نمو استفاده کنند و ما در حال حاضر در همین سطح قرار داریم.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1395/10/05
همنطوری که خدا فرموده روزی کوها به حرکت در خواهد امد وزمین اسمانها شکافته خواهد شد راهی برای فرار نیست چون تمام سیارات ستارهای دیگر از ان خداست
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1395/10/05
اگر خدا بخواد ما رو منقرض بکنه که کاری از دستمون برنمیاد ضمنا ما آدما چه گلی به سر زمین خدا زدیم جز از بین بردن طبیعت و نابود کردن جانورای حیات وحش و جنگ و ظلم به خودمون؟ عالمی از نو بباید ساخت از نو آدمی
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1395/10/05
ما که همین حالا هم منقرض شدیم!!!
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1395/10/05
اگر قرار باشد روزی اتفاقی بیفتد در کره زمین وانسانهای انتخاب شوند که در اینده یا در کره زمین یا خارج از ان زندگی کنند قطعا از خاور میانه مسلمان نخواهد بود زیرا همین لحظه انها دارند پیشرفت می کنندوما در حال جنگ به دلیل موضوعات کهنه وبسیار مسخره .
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1395/10/05
لعنت الله بر کسانی که معتقد به تکامل انسان هستند. خدا انسان را به همین شکل از گل درست کرده و تا قیامت هم به همین شکل خواهد ماند
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1395/10/05
طبق گفته ی محقق تا به حال ۵ بار زمین دچار انقراز شده یعنی تا به حال چندین بار قیامت شده و باز زندگی آغاز گردیده .
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/10/06
حالا انسانها همچین تحفه ای هم نیستن که غصه ی انقراضشوبخوریم انسانها تمام زمین وتاجایی هم که دستشون رسیده به فضا همه رو به نابودی کشوندن پس سزاوارنابودی هستن
حالا دیگه منقرض منقرضم دیگه نه !!!=\
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1397/05/12
من میگم هفت میلیارد خیلی زیاده بیاید کمش کنیم .....مثلا پونصد هزار نفر بسه دیگه همه هم به خوبی خوشی زندگی خواهند کرد :)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر