پدرو: لیگ برتر سخت تر از لالیگا است
۴۴۸۵۲۶
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۲
۱۴۵۰
وینگر اسپانیایی چلسی اعتقاد دارد بردن بازی ها در لیگ انگلیس به مراتب سخت تر از اسپانیا است.
وبسایت نود: پدرو که تابستان ۲۰۱۵ از بارسلونا به چلسی پیوست اما در فصل نخست حضورش در این تیم شرایط خوبی را تجربه نکرد و همراه با این تیم در رده دهم جدول لیگ برتر قرار گرفت در جدیدترین مصاحبه خودش عنوان کرده چلسی در این فصل شرایط کاملا متفاوتی دارد و به دنبال شکستن رکورد پیروزی های پیاپی تاریخ لیگ برتر انگلیس سات.

پدرو به نشریه تلگراف انگلیس گفته:

شرایط لیگ انگلیس متفاوت است. بازی در لیگ انگلیس دشوارتر است. در بارسلونا، عادی است که در اکثر بازی ها پیروز شوید و گاهی اوقات به سادگی برنده می شود اما لیگ برتر خیلی قدرتمند و رقابتی است و به همین دلیل کسب ۱۱ پیروزی پیاپی یک دستاورد قابل توجه است.

پدرو: لیگ برتر سخت تر از لالیگا است

رکورد پیروزی های پیاپی لیگ ۱۴ بازی است؟ تنها سه پیروزی دیگر با این رکورد فاصله داریم اما کار دشواری در پیش داریم. بورنموث تیم خوبی است. رسیدن به این رکورد هدف خیلی خوبی است. شرایط در اسپانیا خیلی فرق دارد. بارسا فرصت های زیادی برای بردن پیاپی بازی ها پیدا می کند اما این کار در انگلیس دشوارتر است چون چالش های بیشتر وجود دارد.

دوم شدن در بارسا یک فاجعه محسوب می شود برای همین فصل پیش برای من شرایط جدیدی بود. برای همه اعضای باشگاه شرایط دشواری بود. مشکلات زیادی داشتیم اما این فصل اوضاع فرق می کند. دوست دارم لیگ برتر را فتح کنم چون قوی ترین لیگ دنیا است. فتح این جام واقعا برای کارنامه فوتبالی من خوب خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج