دردسرهای بارسلونا برای تمدید قرارداد اینیستا
۴۴۹۱۲۰
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
۱۳۱۶
گزارش آ.اس
یکی از مسئولان بلندپایه بارسلونا به آ.اس گفته است که مذاکرات تمدید قرارداد اینیستا هنوز شروع نشده اما پیش بینی می کنیم که جلسات طولانی و دشواری با مدیر برنامه های این بازیکن خواهیم داشت.
ورزش سه: اینیستا روز گذشته در مصاحبه با موندودپورتیوو فاش ساخت که هنوز هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد دریافت نکرده با این حال عنوان داشت که هدف او بازنشستگی در این تیم است.

آخرین بار اینیستا سال 2013 قرارداد جدیدی با بارسلونا منعقد کرد که تا ژوئن 2018 اعتبار دارد. در همین زمان قرارداد مسی نیز به اتمام می رسد و هدف اول مسئولان بارسلونا تمدید قرارداد اعجبوبه آرژانتینی است. تمدیدی که به بودجه بسیار زیادی نیاز دارد.

بارسلونا در چند ماه اخیر با بازیکنانی چون ماسکرانو، نیمار، بوسکتس و سوارز تمدید کرده اما گویا فعلا برنامه ای برای تمدید قرارداد اینیستا ندارد.

کاپیتان 32 ساله بارسلونا طبق ادعای آ.اس برای تمدید قرارداد، حقوقی بسیار بالا طلب خواهد کرد و قصد دارد پس از مسی به بازیکنی تبدیل شود که بیشترین حقوق را از باشگاه دریافت می کند.

یکی از مسئولان باشگاه بارسلونا ضمن تایید این ادعا به آ.اس گفته است:« مذاکراتی سخت با اینیستا خواهیم داشت که ممکن است با کشمکش نیز همراه باشد؛ ولی اطمینان داریم که در نهایت او قراردادش را تمدید خواهد کرد. در باشگاه همه به این امر خوشبین هستند.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج