Assassin’s Creed؛ هیچ‌کس را راضی نکرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۴۹۵۳۵
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
۱۵۸۵
همانطور که احتمالا تا به حال شنیده‌اید اکران فیلم سینمایی فرقه اساسین به کارگردانی جاستین کرتزل آغاز شده است. فرقه اساسین یک اکشن ماجراجویی است که براساس بازی‌ای با همین نام ساخته شده و مخاطبانی بویژه از میان گیمرها را منتظر خود گذاشته بود
وب سایت مجله دیجی کالا: همانطور که احتمالا تا به حال شنیده‌اید اکران فیلم سینمایی فرقه اساسین به کارگردانی جاستین کرتزل آغاز شده است. فرقه اساسین یک اکشن ماجراجویی است که براساس بازی‌ای با همین نام ساخته شده و مخاطبانی بویژه از میان گیمرها را منتظر خود گذاشته بود. اما پس از ساخت فیلم منتقدان ابدا به آن روی خوش نشان ندادند.  فرقه اساسین از میان ۳۸ نقد نمره متای ۳۶ را دریافت کرد تا منتقدان حجم بی‌میلی خود را نسبت به این فیلم کاملا نشان دهند. فیلمی که ۱۸ نقد منفی، ۱۶ نقد میانه و تنها ۴ نقد مثبت داشت.
 
Assassin’s Creed؛ فیلمی که هیچ‌کس را راضی نکرد 
 
با وجود نظرات منفی منتقدان، بوده‌اند فیلم‌هایی که توانسته‌اند در سینماهای ایالات متحده آمریکا و سایر کشور‌های جهان که فیلم‌های هالیوودی را اکران می‌کنند، خوش بدرخشند. برای مثال در همین سال ۲۰۱۶ فیلم بتمن در برابر سوپرمن نمره متای ۴۴ را دریافت کرد و منتقدان چندان از آن استقبال نکردند اما این فیلم توانست فروش بسیار قابل‌توجهی داشته باشد و به ششمین فیلم پرفروش سال (با فروش ۸۷۳ میلیون دلاری) تبدیل شود.

اما ظاهرا فرقه اساسین از چنین بخت و اقبالی بهره‌مند نیست و نه تنها منتقدان از این فیلم خوششان نیامده که مردم هم چندان بی‌تاب دیدنش نیستند.

فرقه اساسین روز سه‌شنبه هفته گذشته آغاز به اکران کرد. این فیلم در پیش‌نمایش خود در ۲۴۷۰ سالن، توانست ۱٫۳۵ میلیون دلار بفروشد. رقمی که کمی بیش از فروش یکی از فیلم‌های رقیب یعنی Passengers بود. همین موضوع باعث شد برخی از تحلیل‌گران پیش‌بینی کنند اساسین می‌تواند در ۶ روز اول اکران خود به رقمی بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون دلار دست پیدا کند.

با فرا رسیدن روز چهارشنبه (شروع اکران رسمی) هم فرقه اساسین توانست به فروش ۴٫۶ میلیون دلاری برسد و دوباره از رقیب خود Passengers جلو بزند.

اما ظاهرا فرقه اساسین نتوانسته از روز چهارشنبه تا جمعه، یعنی در سه روز اول اکران رسمی خود فروشی در حد و اندازه پیش‌بینی‌ها داشته باشد. ارقام پیش‌بینی شده فروشی در حدود ۱۳٫۸ میلیون دلار را اعلام می‌کنند و ظاهرا فروش چهار روز اول این فیلم هم به ۲۰٫۷ میلیون دلار می‌رسد. نهایتا رقم ۲۸٫۲ میلیون دلار برای فروش ۶ روزه این فیلم مطرح شده که کمتر از رقم ۳۵ میلیون دلاری‌ای است که پیش‌تر عنوان شده بود. این مساله نشان می‌دهد فیلم سینمایی فرقه‌اساسین در این مدت نتوانسته پیش‌بینی‌ها را محقق کند و به نظر می‌رسد این بار نظر مردم تا حدی به نظر منتقدان نزدیک‌تر شده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر