بنیامین: گلزار لیاقت خود را در سینما ثابت کرده
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۵۱۲۸۰
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۸
۲۵۳۵
بنیامین بهادری معتقد است: «وقتی یک بازی را تازه یاد می‌گیرید، بهتر است پشت دست دیگران بنشینید.حقیقتا دلم می‌خواست پشت دست گلزار بنشینم. چون او استانداردهای مناسب برای این کار را داشت.»
همشهری جوان: بنیامین بهادری معتقد است: «وقتی یک بازی را تازه یاد می‌گیرید، بهتر است پشت دست دیگران بنشینید.حقیقتا دلم می‌خواست پشت دست گلزار بنشینم. چون او استانداردهای مناسب برای این کار را داشت.»

بنیامین بهادری در گفت‌و‌گویی از چگونگی ورودش به سینما، تجربه بازیگری، انتخاب همسرش به عنوان نقش مقابلش و ماجرای بازیگر شدن خواننده‌ها گفت.

او در بخشی از این گفت‌و‌گو در پاسخ به این سوال که چه چیزی برای بازی در «سلام بمبئی» مجابش کرد گفت: «مهمترین گارانتی برای من در این پروژه حضور گلزار بود. از یک سو رضا گلزار به عنوان کسی که نماد ساختار استاندارد سینمای ایران است در این کار حضور داشت و از سوی دیگر «سلام بمبئی» پروژه‌ای بود که یکی دو سال روی آن زحمت کشیده بودند. بنابراین حس کردم فیلمی است که ساختار استانداردی دارد و در غیر این صورت احتمالا گلزار قبول نمی‌کرد در آن بازی کند.»

او در مورد ایراداتی که منتقدین از لحاظ تکنیکی بر این فیلم وارد می‌دانند توضیح داد: «به نظرم این فیلم خیلی صمیمی، ساده و گرم به موضوعی عاشقانه می‌پردازد و این همان چیزی است که مردم احتیاج دارند. حالا این که از نظر تکنیکال چه درجه‌‌ای را کسب می‌کند، واقعا نمی‌دانم چون در این زمینه تخصص ندارم ولی فکر می‌کنم مخاطب از این کار خوشش آمده و برایش دلنشین بوده است. نزدیکان و اعضای خانواده من عمدتا نقادانه راجع به کارهایم نظر می‌دهند اما وقتی «سلام بمبئی» را دیدند خوششان آمد.»

بنیامین در مورد میزان رضایت خودش از بازی در «سلام بمبئی» افزوده است: «راستش خودم را خوب ندیدم. به هر حال ما فرصت خیلی زیادی نداشتیم چون فیلم در شرایط سختی ساخته شد. با این که همه چیز را تدارک دیده بودند و کل اتفاق‌ها را براساس یک استاندارد خوب برنامه‌ریزی کرده بودند ولی به هر حال این گروه در یک کشور غریبه کار می‌کرد و همین مسئله شرایط را سخت‌تر از حالت عادی کرده بود.»

او در مورد این سختی‌ها تصریح کرده است: «من انتظار داشتم آن جا بتوانیم به تمرینات متعدد برسیم، برداشت‌های زیادی داشته باشیم و اصطلاحا صحنه را برای ما نگه دارند ولی چیزی که شما می‌بینید عمدتا با برداشت‌های اول و دوم نهایی شده است. البته دوستان می‌گفتند نیازی به تکرار و ممارست نیست ولی من فکر می‌کردم برای بعضی صحنه‌ها باید این اتفاق می‌افتاد.»

بهادری در مورد کوتاه بودن نقش‌اش گفته است: «فکر می‌کنم حضورم بیشتر به عنوان بازیگر مهمان بود. حتی به عوامل فیلم گفتم می‌توانید برای نام من در تیتراژ و پوستر از عنوان بازیگر مهمان استفاده کنید ولی آن‌ها سکانس‌هایم را شمردند و گفتند بیشتر از یک بازیگر مهمان در پروژه حضور داشته‌ای. از طرف دیگر وقتی شما یک بازی را تازه یاد می‌گیرید، بار اول یا دوم برای این که مطمئن شوید باید چه کار کنید، بهتر است پشت دست دیگران بنشینید.»

او ادامه داده است: «حقیقتا دلم می‌خواست پشت دست گلزار بنشینم. رضا گلزار استانداردهای مناسب برای این کار را داشت. متاسفانه خیلی شنیده‌ام که می‌گویند او بازی هنری ارائه نمی‌دهد و بیشتر کاراکتری تجاری دارد اما اصلا این را قبول ندارم و حتی اگر چنین باشد هم، او لیاقت‌های خود را ثابت کرده است. گلزار در شرایط خاص و پیچیده این فیلم، خیلی خوب درخشید و ما به او افتخار می‌کنیم.»

بنیامین بهادری در مورد اضافه شدن همسرش به «سلام بمبئی» هم توضیح داده است: «روزی که می‌خواستیم از ایران به هند برویم فهمیدم نقش مقابل من هنوز انتخاب نشده است و گفتند برای نقش سونیا چند دختر هندی تست داده‌اند. همان زمان به آن‌ها گفتم می‌خواهید خانم من، این نقش را بازی کند؟ گفتند مگر می‌تواند هندی حرف بزند؟ گفتم فکر می‌کنم از پسش برآید.»

او ادامه داده است: «بعد جلسه‌ای گذاشتند و متن هندی را به او دادند و تست گرفتند. من در آن جلسه حاضر نبودم ولی زمانی که به من زنگ زدند گفتند خانم محمودی از شما بهتر بازی می‌کند! همین طور هم شد و در آن چند سکانسی که حضور دارد خوب بازی کرد و به قول معروف روسفیدم  کرد.»
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1395/10/10
ای چنین خواننده ای باید از این چنین بازیگری تعریف کند اینا چی فکر می کنند آبروی هرچی خواننده وبازیگر را بردند
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1395/10/10
واقعا بنظرم خود شما جناب بهادری ازهمه بهتر چه در دنیای واقعی وچه مجازی بازی میکنید کافیست نگاهی به گذشته نه چندان دورتان بیندازید.مخصوصا با اون گریه ای که بعد هر کنسرت از مدعوین میگیرید.چرا به شغل قبلیتان بر نمیگردید مداحی بیشتر بهتان میاید.از اب کره میگیرید.
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1395/10/10
خیلی استانداردبازی میکنه گلزاراگه بازیگرجهانی هم بشه باززیرسایه مرحوم ایرج خان قادری میمونه ولاغیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر