توره از عصبانیت شدید گواردیولا بعد از باخت گفت
۴۵۳۴۲۳
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹
۳۵۷۶
هافبک ساحل عاجی منچسترسیتی عنوان کرد کرد پپ گواردیولا بعد از باخت برابر لیورپول و خارج شدن از جمع چهار تیم برتر بسیار عصبانی بوده است.
خبرگزاری ‌ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، یحیی توره یکی از با ارزش‌ترین بازیکنان منچسترسیتی در چند هفته‌ قبل بوده است که بازی‌های خوب او مورد تمجید پپ گواردیولا نیز قرار گرفت. با این حال شکست یک بر صفر برابر لیورپول، یکی از بازی‌هایی بود که توره مانند مابقی بازیکنان سیتی عملکرد ضعیفی داشت. حالا منچسترسیتی ۱۰ امتیاز با صدر جدول رده‌بندی فاصله دارد.

یحیی توره فاش کرد گواردیولا بعد از باخت برابر لیورپول بسیار عصبانی بوده است. او در این زمینه گفت‌: سیتی هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. باید پیشرفت کنیم و بهتر شویم. برابر لیورپول بازی ضعیفی را ارائه دادیم. هرچند نتیجه‌ عادلانه باخت ما نبود و حداقل بازی باید با تساوی به پایان می رسید.  ۱۹ هفته‌ دیگر را پیش‌رو داریم و دیگر حق اشتباه نخواهیم داشت. مادامی که از فرصت‌های خود استفاده نکنیم، شرایط همین گونه خواهد بود. باید برای خودمان موقعیت گل ایجاد کنیم. علاوه بر این، آنفیلد ورزشگاهی نیست که خیلی راحت و به سادگی به آن جا بروید و پیروز شوید. مربی قبل از ما درباره این موضوع صحبت کرده بود.

هافبک ساحل عاجی منچسترسیتی ادامه‌ داد: گواردیولا از این باخت خیلی ناراحت و عصبانی بود. در واقع بعد از بازی در رختکن مدام فریاد می‌زد. خارج شدن تیم از جمع چهار تیم نخست در پایان نیم فصل، گواردیولا را عصبی کرده بود. او حق دارد. وقتی تیم می بازد، چه کاری باید کرد؟ نباید بگذاریم فاصله بیشتر از این شود. باید  واکنش نشان بدهیم. این هفته‌ بهترین موقعیت است که شکست برابر لیورپول را پاسخ بدهیم. خوشبختانه زمان کمی از شکست برابر لیورپول تا بازی بعدی فرصت برای ماست. اکنون خیلی راحت می‌توانیم جبران مافات کنیم.

منچسترسیتی امروز (دوشنبه) در ورزشگاه اتحاد پذیرای برنلی خواهد بود که در چند هفته‌ اخیر اوج گرفته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج