خواندنی‌های آماری وستهم - منچستر یونایتد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۴۵۴۷۱۲
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷
۳۱۹۵
منچستر یونایتد در هفته بیستم لیگ برتر یک برد ارزشمند دیگر را در زمین وستهم یونایتد جشن گرفت. نگاهی متفاوت به بازی وستهم و منچستر یونایتد از دریچه آمار و ارقام
وبسایت نود: دیدار تیم های وستهم یونایتد و منچستر یونایتد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که مایک دین داور مسابقه با یک تصمیم بسیار مشکوک و اخراج سوفین فقولی در دقیقه ۱۵ بازی، جنجال به پا کرد. باز هم تعویض های خوب ژوزه مورینیو در نیمه دوم و به میدان فرستادن خوان ماتا و مارکوس رشفورد باعث شد تا جریان بازی به سود منچستر یونایتد تغییر نماید.

هر دو بازیکن تعویضی شیاطین سرخ توانستند در گل اول این تیم تأثیر مستقیم ایفا کرده و خوان ماتا پاس دریافتی از مارکوس رشفورد را تبدیل به گل کرد. زلاتان ابراهیموویچ باز هم در نقش یک گلزن ظاهر شد تا ششمین برد پیاپی منچستر یونایتد در لیگ برتر رقم بخورد.

شاگردان ژوزه مورینیو طی ۱۳ بازی اخیر در کلیه رقابت ها شکست ناپذیر بوده که بهترین رکورد شکست ناپذیری آنها پس از ۱۸ بازی بدون باخت در آوریل ۲۰۱۳ محسوب می شود. در حالی که آقای خاص بدترین شروع منچستر یونایتد طی ۲۷ سال اخیر را به نام خویش ثبت کرد، اکنون بهترین روند نتیجه گیری شیاطین سرخ در دوران «پسا فرگوسن» را نیز به نام خود نوشت.

وستهم پس از ۴ بازی پیاپی بدون باخت مقابل منچستر یونایتد در لیگ برتر، بالاخره طعم تلخ شکست را چشید. چکش ها هرگز نتوانسته اند ۵ بازی پیاپی بدون باخت در لیگ برتر را مقابل منچستر یونایتد ثبت کنند. این دو تیم طی ۲ ماه اخیر ۳ بار با یکدیگر بازی کرده که ۲ برد برای یونایتد و یک مساوی رقم خورده که زلاتان طی این ۳ بازی مقابل وستهم ۴ گل زده است.

اسلاون بیلیچ پس از رود گولیت تبدیل به دومین مربی تاریخ لیگ برتر شده که طی ۴ دیدار نخست با منچستر یونایتد شکست نخورده است. البته در این بازی اولین باخت بیلیچ مقابل شیاطین سرخ در لیگ به ثبت رسید.

منچستر یونایتد برای اولین بار از فوریه ۲۰۱۵ توانسته در ۵ بازی پیاپی بیرون خانه در لیگ برتر بدون شکست بماند. وستهم پس از ۳ برد پیاپی خانگی سرانجام طعم تلخ شکست را چشید.

اسلاون بیلیچ در این بازی مارک نوبل، آندره آیو و اندی کارول را روی نیمکت گذاشت تا مانوئل لانزینی، سوفیان فقولی و پدرو اوبیانگ به ترکیب اصلی چکش ها برگردند هر چند که فقولی فقط ۱۵ دقیقه در زمین حضور یافت.

ژوزه مورینیو در این بازی از مایکل کریک پشت سر زلاتان استفاده کرد تا مخیتاریان به سمت راست خط حمله ۳ نفره یونایتد برود. پل پوگبا نیز در سمت چپ به بازی گرفته شد. نیمکت نشینی خوان ماتا، کریس اسمالینگ و آنتونی مارسیال از نکات بارز این بازی بود. مروان فلینی نیز ۹۲۰ دقیقه روی نیمکت نشست.

۶۴% مالکیت توپ برای یونایتد، ۳۰۹ پاس سالم برای وستهم و ۶۴۲ پاس سالم برای یونایتد

وستهم در این بازی فقط ۲ شوت داخل چارچوب زد در حالی که تعداد ضربات اصابت کرده به تیر دروازه از سوی بازیکنان منچستر یونایتد، ۲ بود.

بیشترین تعداد پاس سالم در این بازی؛ مایکل کریک، پل پوگبا و مارکوس روخو به ترتیب با ۹۸، ۹۱ و ۷۴ پاس سالم

تعداد گل های زده زلاتان ابراهیموویچ در کلیه رقابت های این فصل از تعداد گل های زده بهترین گلزن منچستر یونایتد در کُل فصل پیش یعنی آنتونی مارسیال بیشتر است.

وستهم برای اولین بار در دوران مربیگری اسلاون بیلیچ ۲ باخت پیاپی و بدون گل زده را در لیگ برتر تجربه کرد.

طی دو فصل اخیر هیچ تیمی به اندازه وستهم و ساوتهمپتون کارت قرمز دریافت نکرده اند. (۸ کارت قرمز) کارت قرمز سوفیان فقولی سریع ترین کارت قرمز در فصل جاری لیگ برتر بود. مایک دین در این فصل ۱۴ کارت قرمز از جیب خود در آورده که ۶ کارت قرمز بیشتر از سایر داوران شاغل در لیگ برتر است.

خوان ماتا از روی که پیراهن منچستر یونایتد را بر تن کرده تاکنون توانسته در ۴۰ گل تیمش نقش مستقیم داشته باشد که شامل ۲۵ گل زده و ۱۵ پاس گل است. البته در همین مدت، تنها وین رونی با مشارکت مستقیم در ۴۶ گل (۲۹ گل زده و ۱۷ پاس گل)، دارای عملکردی بهتر از ماتا می باشد.

باشگاه وستهم یونایتد پس از این بازی، بابت کارت قرمز ناحق سوفیان فقولی، از اتحادیه فوتبال فرجام خواهی کرد. مایک دین داور این بازی که در مسابقه هفته نوزدهم نیز یک کارت قرمز مشکوک به نیتان ردموند مهاجم ساوتهمپتون در مسابقه با تاتنهام داده بود، به شدت در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت. شاید باورتان نشود که جدی ترین منتقد تلویزیونی مایک دین پس از این بازی گری نویل بود! اشتباهات این داور به همین جا ختم نمی شود زیرا اغلب کارشناس ها معتقدند که وی باید روس بارکلی را در دربی مرسی ساید اخراج می کرد ولی در آن صحنه نیز بدترین تصمیم را گرفت.

برخی از کارشناس ها معتقدند که مایک دین علاقه زیادی به مطرح شدن در رسانه ها دارد. جالب این که گل زلاتان نیز در موقعیت آفساید به ثمر رسید تا کلکسیون افتضاحات داوری در این بازی تکمیل شود. در همین اثنا یکی از هواداران منچستر یونایتد که به برای تماشای این بازی به ورزشگاه المپیک لندن سفر کرده بود، دچار سکته منجر به مرگ شد.

در حالی که اسلاون بیلیچ گفت داور تیم او را در این بازی کُشت، ژوزه مورینیو معتقد است که یونایتد «قهرمان تصمیمات اشتباه» می باشد و تلویحاً به اشتباه های داور مسابقه اعتراف کرد. روزگاری بود که اوله گونار سولشر را ذخیره طلایی الکس فرگوسن می نامیدند ولی حالا مارکوس رشفورد ذخیره طلایی ژوزه مورینیو است.

کلیه آمار و ارقام از وبسایت رسمی مسابقات، opta و squawka مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
ادیب_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر