ال جی ادعا می کند اسپیکر 4K ساخته است
۴۵۵۲۹۵
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
۴۲۵۱
از بین تمام نوآوری هایی که تا کنون در نمایشگاه CES معرفی شده اند، آنهایی که فقط در حد یک ادعا مطرح می باشند کمترین توجه را به خود جلب کرده اند. بعنوان مثال امروز کمپانی کره ای ال جی ادعا کرد که از رزولوشن 4K در آخرین ساندبار خود، SJ9، استفاده کرده است.
وب سایت تک شات:  از بین تمام نوآوری هایی که تا کنون در نمایشگاه CES معرفی شده اند، آنهایی که فقط در حد یک ادعا مطرح می باشند کمترین توجه را به خود جلب کرده اند. بعنوان مثال امروز کمپانی کره ای ال جی ادعا کرد که از رزولوشن 4K در آخرین ساندبار خود، SJ9، استفاده کرده است. در نظر داشته باشید که اگر به دو کانال صوتی 24 بیتی/96 کیلوهرتزی گوش بدهید، با جریانی از دیتا با قدرتی بیش از 4,608,000 بیت بر ثانیه بمباران می شوید. 
 
 ال جی ادعا می کند اسپیکر 4K ساخته است

اما آیا رزولوشن 4K موجود بر روی تلویزیون ها به اطلاعاتی که در هر ثانیه پردازش می شود مرتبط است؟ خیر، این کیفیت به رزولوشن افقی نمایشگر – تعداد پیکسل ها – مربوط است و خیلی هم دقیق نیست. بسیاری از تلویزیون هایی که از رزولوشن 3.840x2160 برخوردارند، از آنجایی که به محدوده 4000 پیکسل نزدیک هستند،به عنوان 4K معرفی می شوند.

اما در حوزه صوت، پیکسل وجود ندارد و چیزی تحت عنوان "اسپیکر4K" اصلا وجود خارجی ندارد. اما با توجه به اظهارات اخیر ال جی باید گفت چنین اسپیکری حالا وجود دارد!
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج