بغض و اشک ترکی در لحظه خداحافظی
۴۵۵۴۱۲
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵
۶۹۰۱ 
محسن ترکی که از دنیای داوری خداحافظی کرده بود در لحظه ورود به فرودگاه مشهد با استقبال خوبی از سوی پیشکسوتان داوری و فوتبال شهرش مواجه شد.
ورزش سه: محسن ترکی که از دنیای داوری خداحافظی کرده بود در لحظه ورود به فرودگاه مشهد با استقبال خوبی از سوی پیشکسوتان داوری و فوتبال شهرش مواجه شد.
 
ترکی که دیشب و پس از گذراندن تست آمادگی جسمانی در دوره بازآموزی و کلاس‌های توجیهی داوری در کیش در جمع همکارانش از دنیای داوری خداحافظی کرد، در بدو ورود به فرودگاه مشهد در جمع افرادی که به استقبالش آمده بودند، گفت: آیا برای خانواده‌ام کافی است تا این حد زجر را تحمل کنند؟

او تصریح کرد: امیدوار هستم از این پس زندگی خوبی در کنار شما عزیزان ادامه دهم؛ به هیچ عنوان در هیچ عرصه‌ای داوری و نظارت نخواهم کرد ولی به دلیل اینکه عاشق این کار هستم می‌خواهم در سنین پایه برای داوران کلاس و دروسی بگذارم و به این کار تا روزی که محسن ترکی زنده است و آنها وارد زمین شوند و قضاوت کنند، افتخار خواهم کرد.

ترکی اضافه کرد: از همه افراد به ویژه اساتید و بزرگان خودم که زمانی همراه آنها وارد زمین می‌شدم و حالا به استقبالم آمدند تشکر می‌کنم چون واقعا من را سورپرایز کردند؛ این حرکت برای من ارزش و افتخار بود و فکر نمی‌کنم بهتر از این می‌شد خداحافظی کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج