محمودی: لژیونرشدن بانوان ایران اتفاق بزرگی است
۴۵۶۸۸۱
۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۴
۸۵۰۵
کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال مردان درخصوص لژیونر شدن دو بانویی والیبالیست ایرانی گفت: این اتفاق بسیار بزرگی برای والیبال بانوان است و امیدوارم از آنها حمایت شود.
خبرگزاری تسنیم: بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره لیگ والیبال بانوان اظهار داشت: لیگ بانوان بسیار پویاتر از قبل شده است و بازی‌های جذاب و خوبی را در لیگ بانوان شاهد هستیم.

وی ادامه داد: حضور اسپانسرها و تمایل آنها برای تیم‌داری در بخش بانوان باعث شده تا لیگ بانوان نیز فعال شود اگرچه بانوان ما همچنان کار زیادی پیش‌رو دارند اما در مقایسه با گذشته گام‌های خوبی برداشته شده است.

ملی‌پوش اسبق تیم ملی والیبال مردان افزود: برای من هم رشد و توسعه والیبال بانوان بسیار مهم است به همین دلیل فرصتی اگر برایم فراهم شود به سالن مسابقات می‌آیم و از نزدیک رقابت‌های لیگ بانوان را شاهد هستم. در رابطه با رشد و پیشرفت والیبال بانوان هم هرکاری از دستم بربیاید دریغ نخواهم کرد.

محمودی با اشاره به موضوع لژیونر شدن دو بانوی والیبالیست کشورمان گفت: امیدوارم شرایط حضور بانوان ما در لیگ‌های خارجی پیش از این فراهم شود چرا که این اتفاق بسیار مهمی برای ورزش بانوان است. از همه افرادی که در این زمینه تصمیم‌گیرنده هستند می‌خواهم که این دو ورزشکار را حمایت کنند.

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال مردان یادآور شد: شرایط امروز والیبال بانوان من را یاد 10 سال گذشته تیم مردان می‌اندازد. ما هم آن زمان این شرایط را داشتیم. در مسیر رشد قدم گذاشته بودیم. انگیزه و روحیه بالایی برای پیشرفت داشتیم و از همه مهم‌تر این که پتانسیل بالایی داشتیم. امروز هم والیبال بانوان همان شاخصه‌ها را برای موفقیت دارند.

محمودی تصریح کرد: اما  اگر والیبال بانوان می‌خواهد با سرعت بیشتری رشد پیدا کند باید کمی حرفه‌ای تر عمل کنند. تعداد تیم‌های حاضر در لیگ بانوان باید بیشتر شود، همچنین از مربیان مرد مشورت بگیرند. به طور حتم والیبال بانوان ایران هم روزی به مانند والیبال مردان در بهترین رتبه‌های آسیا وحتی دنیا قرار می‌گیرند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج