با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۵۹۸۳۱
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
۳۸۲۰۴
دلیل شهرت او وحشیگری و سادیسمی بود که از خود بروز می داد. او ضربه های تبر را به نقاط اشتباهی بدن قربانی مورد نظر وارد می کرد و این کار را چند بار انجام می داد و سرانجام ضربه تمام کننده را می زد. کشته شدن به دست کیچ یک کابوس واقعی بود.
وبسایت تابناک باتو: در قرون وسطی و عصر‌های میانه جلاد بودن شغلی بود که از پدران به فرزندان به ارث می‌رسید. در تاریخ، نام جلادانی آمده که از آن‌ها به عنوان ماهرترین جلادان تاریخ یاد می‌شود و در مقابل جلادانی هم بودند که کار خود را بسیار ناشیانه انجام می‌دادند. جلادان ناشی باعث می‌شدند تا قربانیان و حتی تماشاچیان آن‌ها زجر و شکنجه بیشتری متحمل شوند.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
 
جک کیچ یک جلاد انگلیسی بود که او را خونریزترین جلاد تاریخ لقب داده اند. کیچ سمبل وحشت در نزد انگلیسی‌ها بود، به طوری که وقتی پدران و مادران قصد داشتند تا بچه هایشان را بترسانند، به آن‌ها می‌گفتند که جک کیچ در کمد خانه پنهان شده و بچه‌های بیچاره مثل بید به خود می‌لرزیدند.

جک کیچ زمانی که جوان بود در اواسط قرن هفدهم میلادی ایرلند را به مقصد لندن ترک و کار خود را به عنوان جلاد از سال ۱۶۶۳ میلادی و در زمانی که جامعه انگلستان از بی ثباتی دوران چالرز دوم رنج می‌برد، آغاز کرد.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
 
دلیل شهرت او وحشیگری و سادیسمی بود که از خود بروز می‌داد. او ضربه‌های تبر را به نقاط اشتباهی بدن قربانی مورد نظر وارد می‌کرد و این کار را چند بار انجام می‌داد و سرانجام ضربه تمام کننده را می‌زد. کشته شدن به دست کیچ یک کابوس واقعی بود. معمولا پیش از آنکه جک کیچ کار خود را آغاز کند، اعلامیه‌هایی را در سراسر انگلستان پخش می‌کردند و کار او با اقبال گسترده‌ای از سوی مردم روبه رو می‌شد.

از جمله محاکمه‌هایی که اجرای آن به دست جک کیچ انجام شد، اعدام «دوک منماوث جیمز اسکات» فرزند غیر شرعی پادشاه و «لرد ویلیام راسل» عضو پارلمان بود. آن دو به اتهام توطئه برای قتل چالرز دوم و برادرش جیمز دوک یورک و ولی عهد متهم شده بودند.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید

در سال ۱۶۸۳ میلادی لرد ویلیام راسل به دست جک کیچ به بدترین شکل ممکن اعدام شد. تاریخ نگاران این حادثه را نقطه تاریکی در تاریخ بریتانیا برمی‌شمرند. دو سال بعد دوک منماوث در میدان جلویی برج لندن به دست جک کیچ با هشت ضربه تبر کشته شد.
 
دوک منماوث قبل از مرگ با هدیه دادن قطعه ای طلا سعی داشت تا قلب جلاد را به رحم بیاورد تا او را کمتر زجر دهد، اما این پیشنهاد مورد قبول خونریزترین جلاد تاریخ یعنی جک کیچ قرار نگرفت.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید

یادداشت های یک جلاد

داستان زندگی برخی بسیار عجیب است. اگر هاینریش اشمیت هیزم شکن بیچاره آلمانی در صبح آن روز منحوس در ۴ قرن پیش به میدان شهر نمی‌رفت، شاید هیچوقت جلاد نمی‌شد و سرنوشتش به گونه دیگری رقم می‌خورد.

در آن صبح غم انگیز، هاینریش اشمیت به میدان بزرگ هوف بایرن رفته بود تا در میان جمعی از مردم شاهد مجازات سه دزد باشد. پادشاه دستور داد تا دزدان را زود اعدام کنند. اما یکی از همراهان پادشاه پیشنهاد داد تا دزد‌ها را به روش متفاوت تری مجازات کنند.

پادشاه قبول کرد و تصمیم گرفت تا از میان جمع، یکی را به عنوان جلاد انتخاب کند. انگشت دست او به سمت مرد بلند قامتی که هاینریش اشمیت نام داشت، نشانه رفت و او را به عنوان جلاد انتخاب کرد. هاینریش از پذیرش این کار خودداری کرد، اما دستور پادشاه تغییرناپذیر بود: تو فقط دو انتخاب داری؛ یا جلاد بشوی و یا همانند این دزدان مرگ را انتخاب کنی.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید

سرانجام هاینریش اشمیت با طنابی که با آن هیزم‌ها را می‌بست، آن سه دزد را خفه کرد. او از آن پس جلاد مخصوص پادشاه شد و پس از او پسرش فرانز اشمیت راه او را در پیش گرفت و در سال ۱۵۷۳ و در نوزده سالگی برای اولین بار سر یک محکوم به مرگ را از تنش جدا کرد. فرانز اشمیت به شهرت بسیاری دست یافته بود، به ویژه اینکه او یک کتاب درباره زندگی خود و خاطراتش از مجازات ۳۶۱ محکوم را گرد آورده بود.
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید

یک جلاد حرفه‌ای با ضربه اول کار را تمام می‌کرد. اگر ضربه اول ناموفق بود، مردمی که به تماشا آمده بودند دلخور و برانگیخته می‌شدند. اگر ضربه دوم شکست می‌خورد، تماشاچیان جلاد را دشنام می‌دادند. در بار سوم به سوی او زباله و پوست میوه و... پرت می‌کردند و اگر بار چهارم ضربه محکوم را نمی‌کشت، مردم به سکوی مجازات حمله می‌کردند و جلاد را به همان سرنوشت محکومین دچار می‌کردند.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید

آناتول دیبلر مشهورترین جلاد تاریخ فرانسه است. او تا سال ۱۹۳۹ میلادی ۳۹۵ تن را با گیوتین مجازات کرد. با آغاز قرن نوزدهم تبر جای خود را به گیوتین داده بود. دیبلر در استفاده از گیوتین مهارت بسیاری داشت.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
 اعدام لیدی جین گری به دست جلادان، به او لقب ملکه نه روزه را داده اند، جین از جلادان خواست تا با سرعت کارشان را انجام دهند، نقاشی رمانتیک اثر پل دلاروش ۱۸۳۳ میلادی

آناتول دیبلر در سال ۱۸۶۳ میلادی به دنیا آمد. او کودکی سختی را پشت سر گذاشته بود و در یک کارخانه بافندگی کار می کرد. وقتی بیست ساله شد، به خدمت ارتش درآمد و شغل موروثی خانواده خود یعنی «جلاد بودن» را در پیش گرفت.
 
او در سال ۱۸۹۸ میلادی با رزالی روژی ازدواج کرد و برادران رزالی را نیز به عنوان دستیاران جلاد استخدام کرد. سرانجام آناتول دیبلر در حالی که برای اجرای مراسم اعدام با گیوتین مثل همیشه به زندان راین می رفت با افتادن زیر قطار از دنیا رفت.
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
 سرهای قطع شده توسط جلادین به نمایش عموم در می آمد
 
با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید 
 گیوتین
 
با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
آناتول دیبلر و کار با گیوتین، عکس واقعی
 
 با منفورترین شغل تاریخ آشنا شوید
زن و فرزند جلاد آناتول دیبلر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1395/10/27
خدا تو اون لحظه هایی که آدما همو میکشن چه احساسی داره؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
به قولی هیچچچچ
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
بستگی داره.
گاهی خوشحال گاهی ناراحت.
خوشحالم وقتی برا راه خودش جهاد میکنی، اما ناراحته وقتی خون مظلومی ریخته میشه.
بدون نام
United Arab Emirates
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اصلا خدا احساس نداره ماها هم بازیچه دستش هستیم وقتی ادمها همدیگرو میکشند بیشتر سرگرم میشه کلا دنیارو باهرچی توشه برا سرگرمیش درست کرده
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سکوت با غم
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/10/23
قیافه های اینجور ادما یجوریه به چشمهای اناتول دیبلر فقط نیگا کنید
پاسخ ها
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
وواااای ارهههه. چشماش ترسناکه. تو دل ادم وحشت ایجاد میکنه نمدونم از ترسه کاراشه یا از ترس مجازاتیه که خدا براش درنظر میگیره.
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/10/23
قیافه های اینجور ادما یجوریه به چشمهای اناتول دیبلر فقط نیگا کنید
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1397/10/24
ترسناک تر از جلاد ها اون آدمایی هستن که با هیجان میان مرگ و درد یک نفرو تماشا کنن..!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر