تسلیت رئیس جمهور بلغارستان برای آیت الله
۴۶۰۳۰۰
۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
۳۱۰۸
رئیس جمهوری بلغارستان طی پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به آقای حسن روحانی ریاست جمهوری کشورمان تسلیت گفت.
خبرگزاری ایرنا: رئیس جمهوری بلغارستان طی پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به آقای حسن روحانی ریاست جمهوری کشورمان تسلیت گفت.

«روسن پلونلیئف» رئیس جمهور بلغارستان در پیامی صمیمانه ترین تسلیت ها به خاطر در گذشت مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران و ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را به ملت دوست و برادر ایران اعلام کرد.
رئیس جمهور بلغارستان در این پیام تاکید کرد: هاشمی رفسنجانی به عنوان دولتمردی حائز احترام و فردی با سابقه سیاسی طولانی که نقش تاریخی در پیشرفت وطن خود داشت، در یادها باقی خواهند ماند.

پیام کتبی رئیس جمهوری بلغارستان جهت رئیس جمهور کشورمان از سوی سفارت بلغارستان در تهران تسلیم ایشان شد.

مسئول تشریفات ریاست جمهوری بلغارستان نیز ضمن حضور در سفارت کشورمان در بلغارستان به نمایندگی از رئیس جمهور بلغارستان دفتر یادبود ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی امضاء کرد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی همزمان با نیمه افراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران دفتر یاد بود را در این سفارت برگزار کرد که طی روز های گذشته مقامات بلغارستان و دیپلمات های خارجی مقیم در صوفیه و ایرانیان مقیم با حضور در سفارت ایران و امضای دفتر یادبود به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ادای احترام کردند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج