ریابکوف: برجام یک سند بین المللی است
۴۶۰۳۴۰
۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷
۷۵۱۶
معاون وزیر امور خارجه روسیه برنامه جامع اقدام مشترک را یک سند بین‌المللی خواند و آن‌ را صفحه ای جدید از روابط ایران با کشورهای جهان دانست.
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر امور خارجه روسیه برنامه جامع اقدام مشترک را یک سند بین‌المللی خواند و آن‌ را صفحه ای جدید از روابط ایران با کشورهای جهان دانست.

به گزارش ایسنا، مهدی سنایی سفیر کشورمان در  روسیه و سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه طی نشستی مشترک در مسکو یک سالگی برجام، آخرین ‌نشست کمیسیون برجام، همکاری‌های هسته‌ای ایران و روسیه و همچنین موضوعات دوجانبه و بین‌المللی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

سرگئی ریابکوف، مذاکره کننده ارشد هسته‌ای روسیه در این دیدار برجام را سند بین‌المللی و صفحه‌ای جدید از روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای جهان از جمله روسیه دانست .

وی با اشاره به برگزاری کمیسیون برجام در هفته گذشته در وین گفت: روسیه با حضوری فعال در این نشست، بار دیگر بر ضرورت رعایت کامل مفاد توافق برجام از سوی تمام کشورها تاکید کرد .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ریابکوف همچنین با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به دولت و ملت ایران، ایشان را شخصیتی برجسته در عرصه داخلی و خارجی برشمرد .
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج