ساخت فرودگاه در چابهار و اهواز با سرمایه آلمانی ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۶۳۲۲۶
۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
۵۷۸۲
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به امضای تفاهم‌نامه بین این شرکت و فرودگاه‌های مونیخ و فرانکفورت آلمان، گفت: در این تفاهم‌نامه‌ها مقرر شده است آلمان‌ها در ساخت فرودگاه‌های جدید چابهار و اهواز سرمایه‌گذاری کنند.
خبرگزاری فارس: بعدازظهر امروز تفاهم‌نامه مشترک بین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با فرودگاه‌های مونیخ و فرانکفورت (فراپورت) و شرکت مشاوره دورنیر آلمان به امضاء رسید.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت فراپورت به عنوان سرهلدینگ بالاسر فرودگاه فرانکفورت، مدیرعامل فرودگاه مونیخ و مدیرعامل شرکت مشاوره دورنیر به عنوان شرکت مشاوره‌ای حمل و نقل حضور داشتند.

در حاشیه این مراسم، رحمت‌الله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، درباره این تفاهم‌نامه اظهار داشت: امروز این تفاهم‌نامه را به امضاء رساندیم تا از تجربه کشور آلمان در فرودگاه‌های برتر این کشور در حوزه هوانوردی، تجهیزات فرودگاهی و ناوبری استفاده کنیم.

وی ادامه داد: هیأتی که امروز از کشور آلمان در شرکت فرودگاه‌های ایران حضور یافتند، به درخواست وزیر حمل و نقل آلمان به اینجا آمدند و این هیأت از باتجربه‌ترین و فعال‌ترین در حوزه صنعت فرودگاهی جهان در آلمان هستند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران افزود: تلاش می‌کنیم با رعایت همه اصول و منافع ملی، از تجربه آلمان‌ها در حوزه هوانوردی و فرودگاهی استفاده کنیم.

وی، محورهای تفاهم با کشور آلمان را در حوزه‌های مدیریت فرودگاهی و توسعه منابع انسانی، بهینه‌سازی ظرفیت فرودگاه‌ها، عملیات فرودگاهی، تجاری‌سازی فرودگاه‌ها، تأمین مالی در حوزه تجهیزات و مدل‌سازی زیرساخت‌های IT فرودگاهی عنوان کرد.

مه‌آبادی ادامه داد: در این راستا، کارگروهی در کشور آلمان تعریف شده و به تصویب رسیده است و وزیر حمل و نقل آلمان، مسئول پشتیبانی این کارگروه است.

وی بیان کرد: دولت آلمان عزم جدی برای همکاری‌های اقتصادی، تجاری و صنعتی در حوزه‌های مختلف و خصوصاً حمل و نقل با کشور ایران دارد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، ادامه داد: جنبه تأمین مالی در این تفاهم‌نامه جزو اولویت‌ها است، یکی از این اولویت ها در تفاهم نامه سرمایه‌گذاری آلمان ساخت ترمینال فرودگاه تبریز وساخت فرودگاه‌‌های جدید چابهار و اهواز است که این جزو محورهای اصلی گفت‌وگوی امروز ما با آلمان‌ها بود تا در قالب‌های سرمایه‌گذاری‌های BOT  و BLT (ساخت، اجرا و واگذاری) است.

مه‌آبادی همچنین درباره شرکت مشاوره دورنیر بیان کرد: این شرکت مشاوره‌ای در حوزه‌های حمل و نقلی ریلی، هوایی، جاده‌ای و دریایی مشاوره می‌دهد و در حال حاضر مدیریت 10 پروژه بزرگ دنیا در حوزه مشاوره حمل و نقل را برعهده دارد.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت توان داخلی در این قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها گفت: ممکن است طراحان و مهندسانی از کل دنیا به ایران بیایند، اما هدفگذاری در این تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها استفاده از توان داخل، نیروی انسانی و شرکت‌های ایرانی است.

وی با تأکید بر اینکه صنعت فرودگاهی و ناوبری در گذشته مورد غفلت بوده است، گفت: وجود چنین تفاهم‌نامه‌هایی پیش‌زمینه امضای قراردادهای بزرگ، سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی دانش نوین صنعت هوانوردی در ایران است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو