عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۶۳۸۶۷
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
۲۶۸۳۳
داستان های زیادی درباره گنج ها و محل اختفای آن ها شنیده شده است. گاهی اوقات نمی توان از برخی یافته ها با عنوان گنج اسم برد و تنها باید آن ها را وسیله و یا اشیایی عجیب و باور نکردنی بدانیم.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: داستان های زیادی درباره گنج ها و محل اختفای آن ها شنیده شده است. گاهی اوقات نمی توان از برخی یافته ها با عنوان گنج اسم برد و تنها باید آن ها را وسیله و یا اشیایی عجیب و باور نکردنی بدانیم. از این دست ماجرا ها در فیلم های هالیوودی مانند «ایندیانا جونز» زیاد دیده می شود. اما برخی از رویدادها واقعی هستند و در طول تاریخ رخ داده اند.

پیدا کردن چنین اشیایی کار آسانی نیست. آن ها معمولا در مکان هایی عجیب و غریب و مملو از خطرات پیش بینی نشده قرار گرفته اند و هر کسی نمی تواند به آن ها دسترسی داشته باشد. اما گاهی اوقات برخی از اشیا در مکان هایی یافت می شوند که هرگز به ذهنمان هم خطور نکرده است.

تصاویر و مطالبی که در ادامه قرار داده شده اند، عجیب ترین اشیایی را نشان می دهند که به طور غیر منتظره ای در حیاط خانه ها پیدا شدند. صاحبان این اماکن به هیچ وجه انتظار نداشتند که چنین وسایلی از زمین ملکشان بیرون بیاید. پیشنهاد می دهیم مطلب را تا پایان دنبال کنید.

فراری

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

در سال ۱۹۷۸ میلادی، دو کودک در حال کندن زمین حیاط و بازی کردن بودند که ناگهان با یک «فراری دینو ۲۶۴ DTS» مواجه می شوند. هنگامی که پلیس ماشین را از چاله خارج کرد، آن ها دریافتند که خودرو دزدی بوده است. ماجرای سرقت و دفن احتمالا برای کلاه برداری از بیمه انجام گرفته است. این وسیله به بیمه تحویل داده شد و سپس در یک حراجی به فروش رفت.
 


پوسته یک شیار دندان

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

خوزه آنتونیو نیواس آرژانتینی پوسته یک حیوان عجیب را نزدیک به مزرعه اش پیدا کرد. چیزی که او موفق شد یافت کند، پوسته یک شیار دندان بود که اندازه ای مانند فولکس قورباغه ای داشت. چاله به وجود آمده احتمالا کار نمونه ای دیگر از این حیوان در طول یک دعوا بوده است.
 


گنج قرون وسطی

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

در سال ۲۰۰۷ میلادی، فردی به نام آندریاس از نروژ یک گنجینه کامل را در حیاط پشتی خانه اش پیدا کرد.در این مجموعه بیش از ۲۰۰ جواهر از جمله حلقه، سینه ریز و مواردی از این دست به چشم می خورد. این فرد آن ها را در یک صندوقچه گذاشت و برای دو سال در انبار خود پنهان نمود. او هنگامی که قصد داشت جا به جا شود، به یاد جواهرات افتاد.

بعد از بررسی کارشناسان، مشخص شد که آن ها به ۶۵۰ سال پیش تعلق دارند. آندریاس تمام جواهرات را به موزه محای اهدا نمود.
 


تکه های شهاب سنگ

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

شانس افتادن چنین چیزی در خانه هر کسی بسیار پایین است، اما رادیووی لاجیک بوسنیایی توانسته تا کنون ۶ عدد از آن ها را بدون هیچ گونه جستجو پیدا کند. دانشمندان دانشاه بلگراد تایید کردند که این اشیا همان تکه های شهاب سنگ هستند. آن ها در حال حاضر خانه این فرد را بررسی می کنند تا علت این تداخل ها را بیابند. آقای لاجیک به تازگی تصمیم گرفته سقف خانه اش را با میلگرد بپوشاند.
 


پناهگاهی برای حفاظت در برابر بمب

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

هنگامی که کریس و کالین آوتساک خانه خود را در کالیفرنیا خریداری کردند، متوجه شدند که یک پناهگاه متعلق به دوران جنگ سرد در حیاط پشتی وجود دارد. ظاهرا مهندسی که قبلا در خانه سکونت داشته آن را ساخته است. این دو نفر گمان می کردند که بعد از گذشت ۵۰ سال، دیگر وسیله به درد بخوری در پناهگاه وجود ندارد، اما تفکرشان اشتباه بود و در این مکان چیزهای بسیار زیادی مانند حوله، قرص های خواب آور، قهوه، کتاب و مجله یافت شد.
 


تونلی به هرم بزرگ جیزه

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

یکی از ساکنان دهکده الحرانیه مصر، در حیاط خانه اش مشغول به حفاری بوده که ناگهان به تونلی اسرار آمیز برخورد می کند. این راه احتمالا مسیری مخفی به هرم بزرگ جیزه بوده است. این تونل بعدها توسط «هرودوتوس» باستان شناس و مورخ یونانی مورد بررسی قرار گرفت.
 


استخوان های هزار ساله یک انسان

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

علی ارتوک پسری ۱۴ ساله اهل سیتی لیک ایالت یوتا، در سال ۲۰۱۴ هنگام کندن زمین حیاط خانه اش، با استخوان های قدیمی یک بومی برخورد کرده است. محققان پس از انجام بررسی ها متوجه شدند که قدمت آن ها به ۱۰۰۰ سال پیش باز می گردد. آن ها باقی حیاط را نیز جستجو کردند تا شاید بتوانند با پیدا کردن آثار بیشتر، اطلاعاتی درباره دنیای باستانی به دست آورند.
 


کیفی مملو از ماریجوانا به ارزش ۱۷۵,۰۰۰ دلار

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

در دسامبر سال ۲۰۱۲ میلادی، ماک رید اهل لس آنجلس تصمیم گرفت بر روی سقف خانه اش باتری های خورشیدی نصب کند. هنگامی که وی به انبار خانه اش مراجعه کرد، با کیفی مملو از ماریجوانا مواجه شد. ظاهرا هنگامی که او در خانه نبوده، فردی به منزلش وارد شده و مواد را جاسازی کرده است. بعدها مشخص شد که ارزش محموله بیش از ۱۵۰,۰۰۰ دلار (۵۷۸ میلیون تومان) بوده است.

آقای رید بعدها نامه ای به این مضمون برای مجرمان نوشت: "ما کیف را پیدا کردیم و به پلیس خبر دادیم. آن ها مواد را مصادره کردند و خانه را نیز تحت نظر گرفتند؛ شرمنده.”
 


یکی از بزرگترین گنجینه ها در تاریخ آمریکا

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

در سال ۲۰۱۳، یک زوج در حال بازی کردن با سگشان در حیاط، موفق شدند این گنجینه را پیدا کنند. آن ها جعبه زنگ زده ای را مشاهده نمودند که از زمین بیرون زده بود. بعد از آن ۸ صندوقچه دیگر نیز یافت شد. در آن ها سکه هایی که در سال های ۱۸۴۷ تا ۱۸۹۴ ضرب شده بودند، وجود داشت. ارزش اسمی آن ها بیش از ۲۷,۹۸۰ دلار بود.

از ظاهر سکه ها مشخص بود که برخی از آن ها اصلا مورد استفاده قرار نگرفته بودند. این زوج بیشتر سکه ها را در یک حراجی به فروش رساندند. هیچ کس نتوانست بفهمد که این اتفاق چگونه رخ داده است. ارزش واقعی اشیای یافت شده بیش از ۱۰ میلیون دلار برآورد می شود.
 


بقایای دایناسور

۱۰ نمونه از عجیب ترین اشیایی که در حیاط خانه ها کشف شده اند

در سال ۱۹۹۷، جان لمبرت از ایپسویچ انگلستان، تصمیم گرفت دور خانه اش را حصار بکشد. او هنگام حفاری با استخوانی بزرگ برخورد کرد اما توجه چندانی به آن نداشت و برای ۱۶ سال موضوع را به دست فراموشی سپرد. وی سرنجام در سال ۲۰۱۳ کشف خود را به کارشناسان نشان داد و دریافت که استخوان ها متعلق به یک پیلوسئوروس – دایناسوری دریایی که بین ۲۵۰ تا ۶۰ میلیون سال پیش زندگی می کرده – هستند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر