قفل شدن گوشی های آیفون با ارسال سه کاراکتر
۴۶۴۴۴۳
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
۷۱۲۹
بار دیگر رشته کاراکترهای تصادفی را پیدا شده اند که موجب از کار افتادن دستگاه های iOS به طور کامل می شوند. این سه کاراکتر در کنار هم می توانند باعث قفل شدن کامل آیفون شوند.
وب سایت کلیک: بار دیگر رشته کاراکترهای تصادفی را پیدا شده اند که موجب از کار افتادن دستگاه های iOS به طور کامل می شوند. این سه کاراکتر در کنار هم می توانند باعث قفل شدن کامل آیفون شوند.
 
 قفل شدن گوشی های آیفون با ارسال سه کاراکتر

این موضوع توسط یکی از کاربران یوتیوب به نام EverythingApplePro مطرح شد. هنگامی که شما این سه کاراکتر را به عنوان یک رشته پشت سر هم در iOS 10 یا نسخه جدیدتر ارسال کنید، باعث از کار افتادن آیفون شما می شود. صفحه نمایش، دکمه صفحه اصلی و دکمه Power از کار خواهند افتاد. اما بر خلاف چند مورد گذشته، این عنوان به راحتی ارسال یک پیام متنی نیست.

آیا با یکی دیگر از اشکالات پیام متنی iOS مواجه هستیم؟

در گذشته شاهد تعدادی از نمونه های اشکالات در سیستم پیام متنی سیستم عامل iOS بوده ایم که منجر به از کار افتادن دستگاه های آیفون می شدند. در حال حاضر هم EverythingApplePro دو روش جدید را معرفی کرد که می توانید به وسیله آن ها آیفون دوستان خود را برای شوخی از کار بیاندازید. برای این کار شما باید رشته "یک شکلک پرچم، ۰ و یک شکلک رنگین کمان” را در مک کپی کرده و آن را به عنوان یک نوشته جدید در iCloud.com یا نرم افزار نوشته ها (Notes app) ذخیره کنید. حال به گوشی خود بازگردید و این متن را ارسال کنید. این روش تنها در iOS 10 تا IOS 10.1.1 کار می کند.

اگر هم می خواهید نسخه های بیشتری را مورد هدف قرار دهید، یاید یک فایل سنگین را که شامل لینک ها و دستور العمل ها می باشد، دانلود کنید. از طرفی برای استفاده از آن مجبورید که این فایل را درایو iCloud ذخیره کنید. سپس از آن جا می توانید آن را برای هر کسی که می خواهید دستگاهش را از کار بیاندازید ارسال کنید. این روش در نسخه های ۱۰٫۱٫۱ تا ۱۰٫۲٫۱ کار می کند.

البته اپل برای رفع این باگ دست به کار شده و به زودی بسته هایی را برای رفع آن منتشر می کند. این مسائل بیشتر به برنامه های پیام رسان گره خورده است و نمی تواند در مقیاس بزرگ خسارتی را به دستگاه و فایل های مهم وارد کند. ارسال این متن در حالی که می تواند برای فرستنده سرگرم کننده باشد، می تواند برای طرف گیرنده هم آزاردهنده باشد، چرا که با باز کردن آن صفحه نمایش گوشی به صورت خودکار قفل می کند. اگر کسی با این کار شما را اذیت کرده است، بهتر است برای جلوگیری از تکرار، طرف مقابل را بلاک کنید. اما اگر به دنبال انتقام هستید، ما این سلاح را به شما معرفی می کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج