جزیره خرگوش ها در ژاپن
۴۶۶۲۴۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
۶۹۳۸
دوستداران حیوانات که کافه گربه ها و فروشگاه های اجاره سگ متعدد ژاپن را دوست دارند جای دوست داشتنی دیگری به نام جزیره خرگوش ها یافته اند.
برترین ها: اکونوشیما، جزیره خرگوش ها، تنها 4 کیلومتر محیط دارد و هزاران توریست را هرسال به سوی خود جذب می کند. دوستداران حیوانات که کافه گربه ها و فروشگاه های اجاره سگ متعدد ژاپن را دوست دارند جای دوست داشتنی دیگری به نام جزیره خرگوش ها یافته اند.
 
اکونوشیما خانه هزاران خرگوش است که اکنون تبدیل به یک جاذبه گردشگری شده است. بازدیدکنندگان به این مقصد دریایی کوچک برای زیبای طبیعی و اهمیت تاریخی آن می آیند اما عمدتا برای غذا دادن به خرگوش ها می آیند. از سال 1929 تا 1945 بیش از شش هزار تن گاز سمی در این جزیره دورافتاده تولید شد. اکونوشیما زمانی یک جزیره محرمانه برای تولید سلاح های شیمیایی درطول جنگ جهانی دوم بود و می توانید گذشته شوم آن را با پرسه زدن در آن حس کنید. به گفته برخی منابع، خرگوش ها برای آزمایش اثرات سم به اینجا آورده شده و توسط کارگران پس از جنگ جهانی دوم در آن رها شدند. منابع دیگر می گویند گروهی از دانش آموزان در سفر میدانی خود هشت تا از آن ها را در سال 1971 به اینجا آورند.

امروزه برای حفاظت از خرگوش ها، ورود گربه و سگ به این جزیره ممنوع شده و گردشگران از سراسر جهان برای غذادادن و عکاسی از آن ها به این جزیره می آیند. اگرچه آن ها وحشی هستند اما با انسان خو گرفته اند و برای دریافت غذا در طول ماه های زمستانی که منابع غذای طبیعی کمیاب است به گردشگران نزدیک می شوند. امروزه این جزیره بیشتر برای حیات وحش و طبیعت زیبایش شناخته می شود تا تاریخ نظامی اش.
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
 
جزیره خرگوش ها در ژاپن 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1395/11/03
نتیجه‌گیری: خرگوش بودن هم شانس میخواد جاهای دیگه دنیا یا گرگ و مار و روباه خرگوش رو شکار می‌کنن یا مردم میخورنشون :/
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1397/03/21
خرگوش های عاشق پیشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج