اخراج 700 کارمند مایکروسافت
۴۶۶۴۴۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
۹۰۲۳ 
مایکروسافت هم‌زمان با گزارش مالی 26 ژانویه قرار است 700 نفر از کارمندان خود را از کار بیکار کند. هرچند این رقم در مقایسه با لشگر 113 هزارنفری که برای این کمپانی کار می‌کنند، زیاد نیست اما شنیدن این خبر برای کسانی که داخل آن کار می‌کنند، عصبی‌کننده به نظر می‌رسد.
خبرآنلاین: مایکروسافت هم‌زمان با گزارش مالی 26 ژانویه قرار است 700 نفر از کارمندان خود را از کار بیکار کند. هرچند این رقم در مقایسه با لشگر 113 هزارنفری که برای این کمپانی کار می‌کنند، زیاد نیست اما شنیدن این خبر برای کسانی که داخل آن کار می‌کنند، عصبی‌کننده به نظر می‌رسد.
 
 اخراج ۷۰۰ کارمند مایکروسافت

این اتفاق بر اساس گزارش ماه ژوئن رخ می‌دهد که در آن تصمیم به اخراج محترمانه 1850 نفر گرفته شد. سال مالی مایکروسافت ژوئن به ژوئن است و مدیران قصد دارند تا این تصمیم را تا قبل از گزارش سال مالی 2017 عملی سازند.

2850 نفر از بین کارمندان واحد فروش، بازاریابی، مهندسی، منابع انسانی و سایر بخش‌ها از تمام شعبه‌ها در سراسر جهان انتخاب‌شده‌اند.

به گفته مدیران ارشد هدف از این اخراج کاهش هزینه‌ها نیست بلکه ارتقای مهارت و دانش در مایکروسافت است و باکسانی که با این استراتژی جلو نرفته‌اند خداحافظی خواهد شد.

در حال حاضر 1600 فرصت شغلی موردنیاز در مایکروسافت وجود دارد که در سایت لینکداین روی آن تبلیغ‌شده است.

طبق قانون مایکروسافت به اخراجی‌ها 2 ماه فرصت داده می‌شود تا شغلی دیگر در داخل کمپانی بیابند و همچنین به آنها حقوق دوهفته برای هر 6 ماه کار در مایکروسافت به آنها داده می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج