پیروزی چلسی با درخشش مهاجم جدایی‌طلب
۴۶۶۵۷۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۳
۴۱۱۹
چلسی موفق شد با درخشش دیگو کاستا و در روز خوب کورتوا، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شود.
ورزش سه: در هفته ای که بیشتر مدعیان نتایج خوبی نگرفتند، چلسی برای تثبیت صدرنشینی باید از سد هال سیتی گذر می کرد.
 
بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در همان ثانیه 20 می توانست به گل برسد که ضربه دیگو کاستا که در موقعیتی خوبی نواخته شد، دقت لازم را نداشت.
 
پیروزی چلسی با درخشش مهاجم جدایی‌طلب

در دقیقه 8 برنلی با ضربه محکم هاردستون دروازه چلسی را تهدید کرد که کورتوا مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
 
در دقیقه 28، پاس پدرو در پشت محوطه به مارکوس آلونسو رسید و ضربه دیدنی این مدافع اسپانیایی بعد از برخورد به مدافعان هال با عکس العمل دیدنی سنگربان برنلی به کرنر رفت تا بازی با تساوی بدون گل ادامه پیدا کند.
 
در اواخر نیمه اول یک بار دیگر بازیکنان هال سیتی با شوت از راه دور دروازه چلسی را تهدید کردند که باز هم کورتوا دروازه تیمش را نجات داد.
 
اما بالاخره در دقیقه هفتم وقت اضافی که به علت مصدومیت بازیکنان گرفته شد، روی حرکت دیدنی موسس و پاس عرضی او، دیگو کاستا با ضربه ای زمینی از درون محوطه دروازه هال را گشود تا نیمه اول با برتری چلسی به پایان برسد.
 
پیروزی چلسی با درخشش مهاجم جدایی‌طلب

پیروزی چلسی با درخشش مهاجم جدایی‌طلب

با شروع نیمه دوم، هال سیتی برای جبران گل خورده به میدان آمد و فشار زیادی روی دروازه چلسی ایجاد کرد. ابتدا در دقیقه 55 شوت روبرتسون با عکس العمل کورتوا مواجه شد و چند دقیقه بعد این بار سنگربان بلژیکی در مقابل شوت داوسون ایستادگی کرد تا ستاره تیمش لقب بگیرد.
 
پیروزی چلسی با درخشش مهاجم جدایی‌طلب

چلسی تا اواخر نیمه دوم موفق به ایجاد موقعیت روی دروازه هال نشده بود و بازی کاملا تحت کنترل مهمان قرار داشت. 
 
اما در دقیقه 82، شاگردن کونته بر خلاف جریان بازی به گل رسیدند. روی یک ضربه ایستگاهی و با ارسال فابرگاس، کیهیل بالاتر از مدافعان حریف با ضربه سر دیدنی اختلاف را به دو گل رساند.
 
لحظاتی بعد دیگو کاستا در موقعیت تک به تک در برابر گلر هال سیتی مغلوب شد و نتوانست گل دوم خود را به ثمر برساند.  در ادامه، هال سیتی تلاش زیادی برای کم کردن اختلاف داشت که به سرانجام نرسید و چلسی با پیروزی در این دیدار اختلاف خود با آرسنال رده دومی را به 8 امتیاز رساند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج