ترفندی ساده برای اینکه به طور نامحدود شکلات داشته باشیم
۴۶۶۷۰۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶
۶۹۶۵
به تازگی ویدیویی در اینترنت پر بازدید شده و همه را به شگفتی وا داشته است. در این کلیپ کوتاه، یک شکلات به شیوه ای برش داده می شود که بدون کم شدن از آن، تکه ای نیز به تخته شکلات اضافه می گردد.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: راه های بیشماری برای سرگرمی و تفریح وجود دارد. برخی افراد سعی می کنند با انجام کارهای خارق العاده و شعبده بازی، این کار را انجام دهند و برخی دیگر نیز از طریق پرداختن به موضوعات طنز تلاش دارند دیگران را سرگرم نمایند.

یکی از بهترین راه هایی که در این زمینه وجود دارد، استفاده از تکنیک خطای دید و به کار گیری جلوه های بصری است. اگر به یاد داشته باشید، چند روز پیش مطلبی در این رابطه منتشر نمودیم. مقاله امروز نیز به یکی از همین ترفندها اختصاص دارد.

به تازگی ویدیویی در اینترنت پر بازدید شده و همه را به شگفتی وا داشته است. در این کلیپ کوتاه، یک شکلات به شیوه ای برش داده می شود که بدون کم شدن از آن، تکه ای نیز به تخته شکلات اضافه می گردد. این ترفند بیشتر از ۳۰ میلیون بار در فضای اینترنت دیده شده و همه را گشفت زده نموده است.

ویدیویی که در ادامه قرار داده شده، چگونگی کارکرد این حقه را به طور کامل تشریح می کند؛ از شما دعوت می کنیم به تماشای آن بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج