فورد موستانگ 2018؛ بازگشت باشکوه اسب وحشی
۴۶۷۳۵۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲
۱۹۵۳۶
جدید فورد این بار با ظاهری متفاوت و استفاده از فناوری بهتر و همچنین عملکرد مناسب تر به میدان بازگشته است. فورد موستانگ 2018 ظاهری جدید دارد و در زیر این چهره جدید تغییراتی در عملکرد ماشین نیز به وجود آمده است
برترین ها: ماشین جدید فورد این بار با ظاهری متفاوت و استفاده از فناوری بهتر و همچنین عملکرد مناسب تر به میدان بازگشته است.
 
11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018 
 
فورد موستانگ 2018 ظاهری جدید دارد و در زیر این چهره جدید تغییراتی در عملکرد ماشین نیز به وجود آمده است.از این گذشته، از فناوری های مدرن نیز در مدل 2018 استفاده شده است که آن را بسیار متفاوت تر از قبل کرده است.در ادامه به 11 تغییر درونی و بیرونی فورد موستانگ اشاره خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

شوک های مغناطیسی در تمام مدل های 2018 فورد موستانگ

بله درست است! هر مدل جدیدی از فورد موستانگ که در سال 2018 به بازار عرضه شود فارغ از نوع موتور، از خفه کننده MagmeRide در موتور آن استفاده شده است. از این گذشته، در موستانگ های بازطراحی شده، از ضربه گیرهای شوکی جدید، از یک محور ضربدری برای تعلیق قسمت عقب و یک استبلایزر برای سواری بهتر و کنترل راحت تر ماشین استفاده شده است.
 
11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018 
 


استاندارد شدن تعویض دنده دستی در مدل جدید

فورد سیستم انتقال شش دنده ای ماشین های خود را که به صورت دستی انجام می شدبرای هر دو موتور به روز کرده است اما مدل 8 سیلندر این ماشین در این زمینه عملکرد بهتری دارد. به عنوان بخشی از فرایند به روز کردن جعبه دنده، یک کلاش با دیسک دوقولی جدید و یک چرخدنده دوگانه بزرگ به آن اضافه شده تا با قدرت بیشتری در جاده ها جولان دهد و انعطاف پذیری ماشین بیشتر شود.
 
11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018 
 


ده دنده اتوماتیک شدن مدل 2018 نیز یکی دیگر از موارد اختیاری جدید این ماشین است
 
فورد در این به روز رسانی گسترده مدل های موستانگ 2018،  سیستم انتقال 6 دنده ای اتوماتیک را با یک سیستم انتقال ده دنده ای جایگزین کرده است که این مهم را با همکاری جنرال موتورز انجام داده است.البته اولین ماشین از شرکت فورد که از سیستم انتقال 10 دنده ای استفاده کرد، مدل راپتور F-150  بود و موستانگ 2018 در واقع  دومین ماشین فورد است که از ده دنده اتوماتیک استفاده می کند.
 
کارشناسان این خودروساز معروف می گویند، تغویض دنده در جعبه دنده در این حالت بسیار سریع انجام میشود و کمترین اصطکاک را خواهیم داشت و می توان با استفاده از این آپشن چندین حالت رانندگی را برای ماشین تعریف کنیم و تعویض دنده اتوماتیک نیز بسیار دقیق تر انجام می پذیرد. از این گذشته، با استفاده از این سیستم انتقال جدید امکان واکنش های سریع در سرعت های پایین نیز میسر می شود.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


تزریق مستقیم و پورت سوخت به موتور در موستانگ GT

در حالی که فورد هرگز تعداد ماشین های موستانگ GT که از این به روز رسانی ها منتفع شده اند را دقیقا اعلام نکرده است اما در مورد چگونگی تغییرات وبه روزرسانی های این ماشین ها مطالبی را عنوان کرده است.  موتور 5 لیتری و 8 سیلندر این ماشین از امکان تزریق مستقیم و پورت سوخت بهره می برد که به مصرف سوخت بهینه و گشتاور پایین و افزایش قدرت ماشین در سرعت های بالا کمک می کند.
 
11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018 
 


صدای موتور خاص موستانگ GT
 
برای اینکه از موسیقی خاص صدای موتور این ماشین لذت ببرید کافی است پا را بر روی پدال گاز گذاشته  و با شتاب گرفتن این ماشین از صدای موتور 5 لیتری و 8 سیلندر این ماشین در حین شتاب گرفتن لذت ببرید.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


نخیر! با ماشین های 6 سیلندر در مدل های 2018 خداحافظی کنید

این خودروساز تصمیم گرفته تا آپشن عرضه ماشین هایی با موتورهای 6 سیلندر را در مدل های 2018 خود حذف کند و به جای آن از موتور بهینه 2.3 لیتری توربو – چهار استفاده کرده که با برخی تغییرات می توان از آن به عنوان موتور اصلی استفاده کرد.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


شخصی سازی گسترده

با وجود تغییرات و به روزرسانی در عملکرد موستانگ های جدید، فورد از رنگ های متنوع و انواع ورقه های فلزات مختلف در ساخت بدنه استفاده کرده که به عنوان آپشن به مشتریان ارائه می کند. یکی از رنگهای بدنه، نارنجی تند است که به عنوان یکی از سه رنگ اصلی این ماشین از آن یاد می شود. دو رنگ دیگر قرمز سلطنتی و آبی آسمانی هستند که یادآور رنگ های اصلی موستانگ در سال های دور هستند.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


استاندارد شدن چراغ های جلو با چراغ های تمام LED
 
فورد با استفاده از چراغ های تمام LED در جلوی ماشین چهره بسیار زیبایی به مدل های جدید خود داده است. نور پردازی LED، فارغ از اینکه کدام مدل از ماشین های فورد را سوار می شوید به یکی از اصول در ساخت ماشین های این خودروساز تبدیل شده است. لازم به ذکر است موستانگ 2018 در چراغ های عقب خود نیز از نور LED استفاده خواهد کرد.

11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 

 
کوتاه شدن سقف بر زیبایی این ماشین افزوده است

کوتاه شدن سقف فرود موستانک 2018 به خاطر مسئله بهبود حالت ائرودینامیک در آن انجام شده است. و این طراحی چهره زیبایی به ماشین بخشیده است  و باعث تمایز آن از مدل های قبلی فورد موستانگ می شود. سقف پایینتر منجر به این شده است که چراغ های جلو هم کوچک تر و باریک تر از قبل طراحی شوند.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


گیج(Gauge) دیجیتالی قابل تنظیم در جلوی راننده

مدل های قبلی فورد از دو گیج آنالوگ در جلوی راننده استفاده می کردند اما در مدل 2018، آن گیج های آنالوگ با گیج دیجیتالی که از صفحه 12 اینچی استفاده می کند، جایگزین شده است و راننده قادر است از این طریق به اطلاعات بیشتری از وضعیت ماشین دست یابد.در این گیج جدید راننده می تواند همه چیز صفحه را تغییر دهد، از رنگ صفحه گرفته تا اطلاعات دلخواهی که در آن نمایش داده می شوند.
 
 11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018
 


امکانات ایمنی جدید

اینکه شما سوار بر یک ماشین اسپورت دو دور با دیفرانسیل عقب هستید بدان معنا نیست که امنیت تنها در صندلی های عقب این ماشین وجود دارد.در موستانگ های 2018 امکانات امنیتی نرم افزاری بسیاری مثل هشدار رعایت فاصله،هشدار خارج نشدن از خطوط،تشخیص عابر پیاده،سیستم اجتناب از تصادف (که شامل هشدار تصادف از جلو و ترمز اضطراری اتوماتیک است) است.
 
11 تغییر مهم در فورد موستانگ بازطراحی شده مدل 2018 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1395/11/05
مشخصات این ماشین چقدر شبیه پراید خودمه
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/11/05
خدایا حتما این کامنت منو میبینی . می خوام بهت بگم که : اللهم الرزقنا...... با تقدیم احترام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج