آخر هفته با فیلم های سیما
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۶۸۸۸۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
۶۰۵۷
شبکه های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی، انیمشین و تلویزیونی مختلفی را روی آنتن می برند.
خبرگزاری مهر: شبکه های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی، انیمشین و تلویزیونی مختلفی را روی آنتن می برند.

 آخر هفته با فیلم های سیما
 
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «خبرنگار»، «گروهبان»، «دوچرخه‌سوار»، «یک اشتباه کوچولو»، «کودک گمشده»، «بدون پشیمانی»، «در قلمرو خورشید»، «نردبان ۴۹»، «آدمکش»، «قهرمان دنیای یخ»، «تراست»، «طبقه هفتم»، «اثرات جانبی»، «گردنبند شبح»، «مولان»، «امی و غازهای وحشی»، «قهرمان خیالی»، «صلح و مرگ»، «جنگ تیر و کمان‌ها»، «زندگی پای»، «حیران»، «جاده تباهی»، «قهرمانی به نام کوآلا»، «کلاس سوم ب»، «نیکو گوزن پرنده»، «استرداد»، «کارآگاه دی»، «فرمان»، «لانه خرگوش»، «فراری»، «جی و ویرو» و «داستان والدینم» پنجشنبه ۷ و جمعه ۸ بهمن‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما

خبرنگار


فیلم سینمایی «خبرنگار» پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهید دید: «گری وب» خبرنگاری است که روی پرونده‌های قاچاق مواد مخدر کار کرده و درباره آن ها گزارش می‌نویسد. یک روز با تماس تلفنی زنی که نامزدش به جرم قاچاق مواد در زندان حبس شده پی می‌برد که در واقع قاچاق مواد مخدر زیر نظر دولت آمریکا صورت گرفته است و ...

گروهبان

فیلم تلویزیونی «گروهبان» به کارگردانی علی شاه‌حاتمی، جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: گروهبان خسروی در یکی از کلانتری‌های جنوب شهر تهران خدمت می‌کند. با اوج‌گیری تظاهرات و حمله مردم به کلانتری‌ها، او از محل خدمت خود فرار می‌کند و به خانه می‌رود.

شبکه دو سیما

دوچرخه‌سوار


فیلم سینمایی «دوچرخه‌سوار» به کارگردانی گرت امبرشتس پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد نوجوانی است به‌نام «فردی»! او علی‌رغم علاقه‌اش به دوچرخه‌سواری، به دلیل اختلال در عملکرد روده؛ از جامعه طرد شده و در بایکوت شدید خانواده‌اش به سر می‌برد.

یک اشتباه کوچولو

فیلم تلویزیونی «یک اشتباه کوچولو» به کارگردانی افسانه منادی جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم با بازی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی درباره ماجراهای کودکی بسیار شیطان و بازیگوش به نام «آرین» است که بارها و بارها همچون یک مجرم کوچولو به او نگاه شده است.

کودک گمشده

فیلم سینمایی «کودک گمشده» به کارگردانی آنه ویلر جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم از این قرار است که آماندا و جام پس از سال‌ها موفق می‌شوند سرپرستی دختر بچه‌ای را به‌عهده بگیرند. اما بعد از چند ماه متوجه می‌شوند که این دختر بچه از مادرش در شهری دیگر دزدیده شده و ...

بدون پشیمانی

فیلم سینمایی «بدون پشیمانی» به کارگردانی رابرت هارمون جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: جسی پلیس میان‌سالی است که به دلیل یک اشتباه از کارش معلق شده و بعد از جداشدن از همسر و پسرش در کلبه‌ای خارج از شهر زندگی می‌کند.

شبکه سه سیما

در قلمرو خورشید


فیلم تلویزیونی «در قلمرو خورشید» به کارگردانی ابراهیم صمیمی پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهید دید: عده‌ای از عوامل خارجی قصد ترور چند تن از دانشمندان هسته‌ای را دارند. در این بین محافظ دکتر «بصیرت» یکی از این دانشمندان زخمی می‌شود و با کمک او چهره این افراد شناسایی می‌شود.

نردبان ۴۹

فیلم سینمایی «نردبان ۴۹» به کارگردانی جی راسل پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم داستان یک آتش‌نشان حرفه‌ای و فداکار است که این‌ بار با یک حادثه خیلی بزرگ که خاموش کردن یک ساختمان ۲۰ طبقه است، روبه‌روست! او تمام سعی خود را به همراه گروه انجام داده و در نهایت موفق می‌شود که جان افراد درگیر در حادثه را نجات دهد.

آدم‌کش

فیلم سینمایی «آدم‌کش» به کارگردانی رضا کریمی پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم آمده است: مازیار مافی یک پزشک روانشناس سازمان پزشکی قانونی بوده که در یک‌روز دوست قدیمی‌اش مجید زاهدی به او مراجعه می‌کند و از وی می‌خواهد تا پرونده نامزدش رویا که مظنون به قتل است بررسی کند...

بازیگرانی چون بهرام رادان، مهتاب کرامتی و حامد بهداد در این فیلم سینمایی هنرنمایی کرده‌اند.

قهرمان دنیای یخ

فیلم سینمایی «قهرمان دنیای یخ» به کارگردانی سیلوین آرچام باولت جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ویلیام» نوجوان دبیرستانی در تیم هاکی مدرسه‌اش بازی می‌کند ولی چون تازه به آن مدرسه آمده است با بازیگران و مربی دیگرش مشکل دارد...

تراست

فیلم سینمایی «تراست» به کارگردانی الکس برور و بنجامین برور جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: گروهبان جیم و دیوید دو پلیس جوان هستند که از شغل و حرفه‌ خود ناراضی هستند. تا اینکه روزی جیم به دیوید پیشنهاد می‌دهد که در حل پرونده‌ای به او کمک کند. «دیوید» که در جستجوی تنوع و سرگرمی است، پیشنهاد را می‌پذیرد. پرونده مربوط به عده‌ای قاچاقچی است که انبار مواد قاچاق را در خانه‌ای به دور از شهر مخفی کرده‌اند...

طبقه هفتم

فیلم سینمایی «طبقه هفتم» به کارگردانی پتسکی آمزکوآ جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: سباستین یک وکیل مشهور در آرژانتین است که چند سال قبل همراه با همسر اسپانیایی خود و دو فرزندش به کشور خود بازگشته و در یک شرکت وکالت بزرگ که موکلینی از سطوح مختلف دارد مشغول به کار است....

شبکه چهار سیما

اثرات جانبی


فیلم سینمایی «اثرات جانبی» به کارگردانی استیون سودربرگ پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مارتین به‌تازگی یک دوران زندان چهار ساله را پشت سر گذاشته و به خانه برگشته است، اما همسر او امیلی درگیر افسردگی مزمنی است که رهایش نمی‌کند.

گردنبند شبح

فیلم سینمایی «گردنبند شبح» به کارگردانی این هو وانگ جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آمده است: «یوری» دختری است که از زمان تحصیل در دبیرستان، ارواح را می‌دیده و اتفاقاتی برایش روی می‌داده است! او اکنون تنها زندگی می‌کند و می‌کوشد با هیچ‌کس ارتباط نداشته باشد.

شبکه پنج سیما

مولان


فیلم سینمایی «مولان» پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «روران» امپراتور کشورگشا و تجاوزگری دارد که برای دستیابی به منابع آهن کشور «دی» چشم طمع به خاک آن کشور را دارد...

امی و غازهای وحشی

فیلم سینمایی «امی و غازهای وحشی» به کارگردانی کارول بالارد جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می شود.

این فیلم، داستان زندگی یک دختر بچه و پدرش در کاناداست. امی دختری است که در اثر یک تصادف مادرش را از دست می‌دهد. پدر و مادر او قبلاً از هم جدا شده بودند؛ بنابراین «امی» نزد پدرش می‌رود و در منزل او که در دل یک منطقه جنگلی است زندگی می‌کند.

قهرمان خیالی

فیلم سینمایی «قهرمان خیالی» به کارگردانی دنی بون جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: رومن فور مدت ۱۸ سال است که بیمار «دیمیتری» است. «دیمیتری» اهل «چرکستان» (کشور خیالی) است! «رومن» وسواس شدید دارد و احساس می‌کند که میکروب در همه جا کمین کرده‌اند به‌حدی که او را به یک بیمار واقعی تبدیل کرده است.

صلح و مرگ

فیلم سینمایی «صلح و مرگ» به کارگردانی کلادیو فراگاسو جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: «مارکو» یک نظامی ایتالیایی حین عملیات جنگی «ناتو» در «کوزوو» توسط سلاح‌های شیمیایی که خود «ناتو» به‌ کار می‌برد؛ به‌ شدت مصدوم می‌شود و چند سال بعد در بیمارستانی که همسرش «سارا فری» پزشک آن است از سرطان مغز استخوان می‌میرد.

شبکه تماشا

جنگ تیر و کمان‌ها


فیلم سینمایی «جنگ تیر و کمان‌ها» به کارگردانی هان مین کیم پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۰ از شبکـه تماشا پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی های ایل پارک خواهیم دید: سئوگون یک جوان شکارچی است که در استفاده از کمان بسیار مهارت دارد. در روز ازدواج خواهر او با مردی دیگر از مهاجمین «مانچو» به روستای آنها حمله می‌کنند. «سئوگون» که در حال ترک خانه است و قصد رفتن به روستا را دارد؛ متوجه حمله لشگر «مانچو» می‌شود. لشگر «مانچو» به دهکده حمله می‌کند و خواهر او را به اسارت می‌گیرند.

زندگی پای

فیلم سینمایی «زندگی پای» به کارگردانی آنگ لی جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۰ از شبکـه تماشا پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی خواهیم دید: نویسنده‌ای کانادایی برای نوشتن داستانی مهیج به سراغ «پای پاتال» جوان هندوی ساکن کانادا می‌رود. «پای» برای او داستان عجیب زندگی‌اش را تعریف می‌کند. او کودکی خود را در باغ وحشی در «هندوستان» به سرپرستی پدرش سپری کرده است! پدرش به‌دلیل مشکلات مالی تصمیم می‌گیرد باغ وحش را تعطیل کرده و حیوانات را بفروشد...

شبکه شما

حیران

فیلم تلویزیونی «حیران» به کارگردانی امین فرج‌پور پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۲۳ از شبکـه شما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که پس از مراسم خواستگاری مهدی از حیران و انجام مراسم بله‌برون، آنها به صورت اتفاقی درمی‌یابند که حیران مشکوک به داشتن تومور مغزی است و...

جاده تباهی


فیلم تلویزیونی «جاده تباهی» به کارگردانی یاسر طالبی جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکـه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: ابراهیم و قاسم دو جوان مکانیک سیار هستند که درگیر یک ماجرای تصادف می‌شوند.

شبکه کودک

قهرمانی به نام کوآلا


انیمیشن سینمایی «قهرمانی به نام کوآلا» به کارگردانی کیونگ هو لی پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکـه کودک پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «جانی کوآلا» به همراه دوستانش عازم سفری به سمت استرالیا می‌شوند. اما در میانه راه تریلر آنها خراب شده و در یک ناکجا آباد سرگردان می‌شوند...

کلاس سوم ب

فیلم تلویزیونی «کلاس سوم ب» به کارگردانی غلامرضا رمضانی جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکـه امید پخش می شود.

داستان این فیلم در یک مدرسه اتفاق می‌افتد و معلم مدرسه ناگهان آنجا را ترک می‌کند، بی‌آنکه دلیل آن را برای بچه‌ها بیان کند. معلم جوانی جایگزین معلم قبلی می‌شود در حالی‌که بچه‌ها علاقه‌ای به او ندارند...

نیکو گوزن پرنده

انیمیشن سینمایی «نیکو گوزن پرنده» به کارگردانی کری جوسونن و میشل هنگر جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکـه کودک پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: نیکو گوزن کوچکی است که دوست دارد پرواز کند. مادر «نیکو» به او گفته که پدرش یک گوزنِ پرنده بوده است.

شبکه افق

استرداد

فیلم سینمایی «استرداد» به کارگردانی علی غفاری جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه افق پخش می شود.

این فیلم یک صحنه تاریخی درباره وقایع جنگ جهانی دوم و مسائلی است که پای نیروهای متحدین و متفقین را به ایران باز کرد و در آن به ماجرای پرداخت غرامت به ایران اشاره می‌شود.

در فیلم سینمایی «استرداد» حمید فرخ نژاد بازی می کند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «کارآگاه دی»، «فرمان» و «لانه خرگوش» پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۱، ۱۷:۱۵، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «فراری»، «جی و ویرو» و «داستان والدینم» جمعه ۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۵:۳۰ ، ۱۷:۱۵ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1395/11/07
هر چی فیلم تکراری و اشغاله پخش میکنن و انتظار دارن مردم ماهواره نگاه نکن..
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1395/11/07
فقط اشغال وتکراری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر