پیروزی مقتدرانه آرسنال برابر ساوتهمپتون
۴۷۰۱۸۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۸
۹۲۸۴
آرسنال موفق شد با نمایشی دیدنی و به راه انداختن جشنواره گل از سد ساوتهمپتون گذر کند.
ورزش سه: آرسنال در شرایطی در خانه ساوتهمپتون مهمان این تیم بود که در هفته های اخیر در لیگ برتر نتایج خوبی گرفته بود و به دنبال صعود به مرحله بعدی جام حذفی نیز بود.
 
بازی با برتری شاگردان ونگر آغاز شد و این تیم از همان ابتدا به سوی دروازه حریف حمله ور شد. حملات آرسنال بالاخره در دقیقه 15 به بار نشست و دنی ولبک گل اول را به ثمر رساند.
 
روی پاس عمقی لوکاس پرز، دنی ولبک در محوطه جریمه حریف پا به توپ شد و با یک ضربه چیپ موفق شد گل اول را به ثمر برساند.
 
پیروزی مقتدرانه آرسنال  برابر ساوتهمپتون

اما شاگردان ونگر حملات خود را ادامه دادند و در دقیقه 22 گل دوم را به ثمر رساندند. پاس فوق العاده چمبرلین از میانه میدان در پشت مدافعان به ولبک رسید تا این مهاجم انگلیسی با ضربه ای دقیق گل دوم را نیز در فاصله ای کوتاه به ثمر برساند.
 
پیروزی مقتدرانه آرسنال  برابر ساوتهمپتون

در ادامه باز هم آرسنال می توانست توسط شکوردان مصطفی به گل برسد که این اتفاق رخ نداد اما در دقیقه 35 گل سوم به ثمر رسید.
 
روی حرکت دیدنی بازیکنان آرسنال و پاس به بیرون ولبک، این بار تئو والکات در برابر دروازه کار دشواری نداشت و با ضربه ای دقیق برای سومین بار دروازه ساوتهمپتون را باز کرد.
 
پیروزی مقتدرانه آرسنال  برابر ساوتهمپتون

در ادامه و علیرغم تلاش میزبان برای بازگشت به جریان بازی، گلی رد و بدل نشد تا بازی با برتری مقتدرانه شاگردان ونگر به اتمام برسد.
 
با شروع نیمه دوم، باز هم این آرسنال بود که موقعیت های فراوانی روی دروازه حریف ایجاد کرد. هکتور بیرین با پاس لوکاس پرز در سمت راست محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه او در اختیار لوییس قرار گرفت.
 
پیروزی مقتدرانه آرسنال  برابر ساوتهمپتون

اما آرسنال موفق شد در دقیقه 69 گل چهارم را نیز به ثمر برساند. این بار و با پاس به بیرون الکسیس سانچز، والکات با ضربه ای دقیق و زمینی برای بار چهارم دروازه ساوتهمپتون را باز کرد.

پیروزی مقتدرانه آرسنال  برابر ساوتهمپتون

اما طوفان آرسنال پایان نداشت و یک بار دیگر والکات روی پاس الکسیس سانچس در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت و موفق شد سومین گل خود و پنجمین گل توپچی ها را به ثمر برساند.
 
در لحظات پایانی پرز موقعیت خوبی را از دست داد و  در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان ونگر با یک پیروزی مقتدرانه به دور بعدی صعود کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج