کشف 46 هزار قوطی مشروبات الکی در هرمزگان
۴۷۲۷۳۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸
۵۱۴۷ 
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان گفت: 46 هزار قوطی مشروبات الکلی در هرمزگان توسط دریابانی کشف شد.
خبرگزاری فارس: دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان گفت: 46 هزار قوطی مشروبات الکلی در هرمزگان توسط دریابانی کشف شد.
 
عزیزالله کناری از کشف محموله بزرگ 46 هزار قوطی مشروبات الکلی توسط نیروهای دریابانی خبر داد و گفت: این محموله بزرگ مشروبات الکلی از فجیره بارگیری شده بود و به طرف ساحل در حال حمل بود که در حال انتقال به قایق‌‌های موتوری برای توزیع در کشور توسط نیروهای دریابانی ردیابی و  توقیف شد.

دبیر کمیسون مبارزه با قاچاق کالای استان هرمزگان با اشاره به رصد اطلاعاتی و امنیتی باند‌های قاچاق در دریا افزود: با تاکید استاندار هرمزگان  مبنی بر تشدید مبارزه با باندهای قاچاق با همکاری و هماهنگی نیروهای امنیتی و دریابانی این محموله که از بندر فجیره و با جعل بارنامه مقصد پاکستان بارگیری شده بود.

وی افزود: در هنگام تخلیه به قایق‌‌های موتوری تندرو در تور اطلاعاتی و امنیتی نیروهای عمل کننده افتاده و برخی از عوامل بازداشت شده و لنج به همراه محموله 46 هزار قوطی مشروبات الکی تحویل مقامات قضایی شد.
 
 کناری با اشاره به ضرورت امحای کالاهای قاچاق گفت: مشروبات الکلی  از کالاهای ممنوعه قانونی و شرعی است که در امحا و انهدام آن شک و تردیدی نیست، اما نسبت به دیگر کالاهای قاچاق نیز نظر به ضربه اقتصادی که به تولید ملی وارد می‌کند، تاکید بر امحای آن است که از ابتدای امسال در استان هرمزگان محموله‌های بزرگی را امحا کردیم و آخرین نمونه آن 40 میلیون نخ سیگار بوده که با حضور مقامات مسئول به آتش کشیده شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج