چرا تیم «رادیو هفت» به فضای مجازی کوچ کرد؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۷۳۰۲۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
۸۵۷۹
محمد صوفی، با اعلام پخش برنامه‌ «وقت خواب» در فضای مجازی، در توضیحاتی درباره‌ی خداحافظی تیم «رادیو هفت» از تلویزیون و علت آن گفت: متاسفانه تلویزیون دوست نداشت با ما کار کند.
خبرگزاری ایسنا: محمد صوفی، با اعلام پخش برنامه‌ «وقت خواب» در فضای مجازی، در توضیحاتی درباره‌ی خداحافظی تیم «رادیو هفت» از تلویزیون و علت آن گفت: متاسفانه تلویزیون دوست نداشت با ما کار کند؛ البته نه همه‌ی تلویزیون بلکه مشخصا بخشی از دوستان و مدیرانی که زیادی به ما لطف داشتند، علاقه نداشتند در تلویزیون باشیم. ما روزهای آخر برنامه «صد برگ» را به سختی گذراندیم و تمام کردیم. خودمان هم نسبت به این نوع رفتار  خسته شده‌ بودیم چرا که علاقه باید دوطرفه باشد. از طرفی به این فکر کردیم که در شرایط فعلی تلویزیون، امکان‌پذیر نیست که دیگر به این شکل به تولید برنامه ادامه دهیم.
 
چرا تیم «رادیو هفت» به فضای مجازی کوچ کرد؟

این تهیه‌کننده و کارگردان در ادامه درباره حضور تیم رادیو هفت در فضای مجازی و اینکه چگونه به این تصمیم رسیده‌اند؟ اظهار کرد: پس از پایان برنامه‌ «صد برگ» با مجموعه‌ای از پیشنهادها در فضای مجازی روبرو شدیم و در نهایت  با مسؤولان سایت ویدانما مذاکره کردیم. در این سایت فرم جدیدی طراحی شده است که به لحاظ تکنولوژی از برنامه‌های حال حاضر شبکه‌های مجازی یک نسل جلوتر است. سپس به برنامه «وقت خواب» رسیدیم. برنامه‌ای که در ادامه فعالیت‌های چندین ساله تیم ما بوده است که نگاه اصلی در آن آرامش است اما با شرایط فضای اینترنت مطابقت دارد.

 صوفی با بیان اینکه «وقت خواب» اولین برنامه‌ شبانه فضای مجازی است، یادآور شد: بدین جهت اولین برنامه شبانه است که قرار است هر شب به شکل روتین در فضای مجازی پخش شود.

او در ادامه توضیح داد:‌ برنامه «وقت خواب» برای ساعات پایانی شب و پیش از خواب مخاطبان و برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده است. سعی کردیم از این فضا استفاده کنیم.

تهیه‌کننده «رادیو هفت» با بیان این‌که برنامه‌ی «وقت خواب» بر حضور مجری‌ تکیه دارد، توضیح داد: این برنامه ۲۰ دقیقه زمان دارد و برای فضای مجازی زمان مناسبی است. موسیقی، متن‌های عاشقانه و نگاهی به ادبیات و شعر در این برنامه دیده خواهد شد.

این کارگردان با اشاره به این که بخش موسیقی از این پس در برنامه‌ی «وقت خواب» پررنگ‌تر خواهد بود، اظهار کرد: دیگر محدودیت‌هایی که پیش از در تلویزیون داشتیم را نداریم و تلاش می‌کنیم از نوازنده‌های مطرح که فضایی برای دیده شدن نداشته‌اند، استفاده کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا پش‌بینی می‌کند از برنامه‌ی «وقت خواب» در فضای مجازی استقبال شود؟ توضیح داد: امیدواریم این اتفاق بیفتد و برنامه در جذب مخاطبانش با یک شیب رو به بالایی مواجه شود. با توجه به این که این برنامه از تلویزیون پخش نمی‌شود امیدواریم با یک شیب در فاصله کوتاهی مخاطبان خود را در فضای مجازی پیدا کند.

صوفی در ادامه پخش برنامه «وقت خواب» در فضای مجازی را از شنبه، ۱۶ بهمن ماه اعلام کرد و گفت: این برنامه هر شب ساعت ۲۲ و هفت روز هفته در دست مخاطبان قرار خواهد گرفت و اجرای این برنامه بر عهده احسان کرمی، فریدون محرابی، مهدی پاکدل، شهین شرافتی، سعید مبشری و منصور ضابطیان خواهد بود. تهیه‌کننده این برنامه هم بر عهده جلال شمسیان است.

این کارگردان درباره ی پخش اینترنتی این برنامه یادآور شد: برنامه «وقت خوابب» هیچ هزینه‌ای برای مخاطبان ندارد و کیفیتی که  در پخش این برنامه ارائه خواهد شد اگر سرعت اینترنت مخاطبان بالا باشد، اینگونه است که به شکل فول اچ‌دی برنامه رادریافت خواهند کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر