مایلی‌کهن به تیم گهر دورود بازگشت
۴۷۴۳۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۴
۲۱۱۳
در اقدامی غیر منتظره؛
مدیرعامل باشگاه گهر دورود با اعلام خبر بازگشت محمد مایلی‌کهن به تیم فوتبال این باشگاه گفت: بازیکنان گهر دورود قرار است از فردا تمرینات گروهی را از سر گیرند.
خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه گهر دورود با اعلام خبر بازگشت محمد مایلی‌کهن به تیم فوتبال این باشگاه گفت: بازیکنان گهر دورود قرار است از فردا تمرینات گروهی را از سر گیرند.

پس از مشکلاتی که برای برگزاری تمرینات تیم فوتبال گهر دورود در آستانه بازی با استقلال پیش آمد و منجر به تعطلیلی آن شد، محمدرضا خروطی با دعوت مجدد از محمد مایلی‌کهن، از این مربی خواست با بازگشت به تیم گهر دورود، هدایت تمرینات آماده‌سازی این تیم را برعهده بگیرد.

محمدرضا خروطی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: از محمد مایلی‌کهن خواستیم تا با بازگشت به تیم گهر دورود، در بازی‌های باقیمانده لیگ برتر این تیم را همراهی کند. به سرپرست تیم هم گفته شده تا به بازیکنان اعلام کند فردا(دوشنبه) ساعت 10 صبح در محل برگزاری تمرینات حاضر شوند.

مدیرعامل باشگاه گهر دورود همچنین افزود: امیدواریم با تشریک مساعی و بازی‌های خوب تیم در دیدارهای باقیمانده لیگ برتر، جوابگوی انتظارات مردم دورود باشیم. ما رفیق نیمه راه نیستیم و تلاش می‌کنیم تا پایان مسابقات تیم کارش را ادامه دهد تا به لیگ و اعتبار فوتبال لرستان خدشه‌ای وارد نشود.

این اتفاق در حالی رخ داد که محمد مایلی‌کهن صبح امروز در بیانیه‌ای که یک نسخه آن در اختیار گروه ورزشی خبرگزاری مهر قرار گرفت، بصورت رسمی از مردم دورود خداحافظی کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج