دعوت سازمان اوقاف برای حضور در راهپیمایی
۴۷۶۷۹۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
۴۷۱۸ 
سازمان اوقاف و امور خیریه در تبعیت از فراخوان مقام معظم رهبری در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم حماسه آفرین ایران برای حضور دشمن شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن ‌ دعوت کرد.
خبرگزاری ایسنا:‌ سازمان اوقاف و امور خیریه در تبعیت از فراخوان مقام معظم رهبری در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم حماسه آفرین ایران برای حضور دشمن شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن ‌ دعوت کرد.

به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، در بیانیه این سازمان با گرامی‌داشت فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آمده است: بهمن سر آغاز فصل عزت و عظمت ملت ایران است چرا که ملت رشید ایران در بهمن سال ۱۳۵۷ با اتکاء به اراده الهی، توانست رژیم منحوس شاهنشاهی را سرنگون کند. پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که قدرت های استکباری دنیا حامی آن بودند، موجب شد تا ملتها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

در بخشی دیگری از این بیانیه، از آحاد مختلف مردم، اصناف و اقشار مختلف دعوت شده است با حضور حماسی و پرشکوه خود در این راهپیمایی، حمایت قاطع خود را از نظام اسلامی به جهانیان اعلام نموده و پاسخ محکمی به تهدیدات دشمنان بدهند.

در پایان این بیانیه همچنین از کارکنان ادارات اوقاف سراسر کشور، اصحاب وقف، متولیان موقوفات، خادمان، هیات های امنای امامزادگان و بقاع متبرکه کشور و خیّران و نیک اندیشان برای حضور حماسی، سرنوشت ساز و دشمن شکن در راهپیمایی پرشکوه یوم ا... ۲۲ بهمن دعوت به عمل آمده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج