دعایی عجیب برای تهمت زنندگان به آیت الله
۴۷۹۸۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸
۱۵۸۶۹
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: خدا از سر تهمت‌زنندگان به هاشمی نگذرد، امیدواریم با آل‌ابوسفیان و آل‌مروان محشور شوند چون این افراد به مثابه کسانی هستند که روزی به حضرت علی (ع) و اهل بیت اهانت می‌کردند.
خبرآنلاین: فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: خدا از سر تهمت‌زنندگان به هاشمی نگذرد، امیدواریم با آل‌ابوسفیان و آل‌مروان محشور شوند چون این افراد به مثابه کسانی هستند که روزی به حضرت علی (ع) و اهل بیت اهانت می‌کردند.

محمد اشرفی اصفهانی که در کافه خبر خبرآنلاین حضور یافته بود، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون چند نسل آمدند اما هر کدام از بزرگانی که در پیروزی انقلاب نقش داشتند وقتی فوت یا شهید شدند هیچ کس نتوانست جای آنها را پر کند.

وی افزود: من در سخنرانی هایی که درباره ارتحال آقای هاشمی در بعضی شهرها داشتم مطرح کردم «وقتی بهشتی از میان ما رفت شعار می دادیم "آمریکا در چه فکریه ایران پر از بهشتیه" امروز 38 سال پس از پیروزی انقلاب یک نفر مصداق ثانی بهشتی، مطهری، موسوی اردبیلی، هاشمی رفسنجانی و شهدای محراب را معرفی کنید تا او را بشناسیم، واقعیت آن است که هیچ کسی را نمی توان نام برد».

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: آقای هاشمی کسی بود که بعد از امام و رهبری می توان گفت حرف اول را می زد و امروز نیز همه او را قبول دارند حتی آنهایی که علیه اش دهن کجی می کردند و آن تهمت هایی را که در شأن خودشان بود به آقای هاشمی نسبت می دادند.

عضو هیات رسیدگی به تخلفات اداری ادامه داد: خدا از سر تهمت زنندگان به هاشمی نگذرد و امیدواریم با آل ابوسفیان و آل مروان محشور شوند چون این افراد به مثابه کسانی هستند که روزی به حضرت علی (ع) و اهل بیت اهانت می کردند.

اشرفی اصفهانی اظهار کرد: امام صادق می فرمایند بدترین نوع نفاق آنی است که در زمان حیات فردی بد او را بگویند اما بعد از مرگش تعریفش را کنند. در مجموع بگویم جای هیچ کدام از بزرگان انقلاب پر نشد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1395/11/26
چه تهمتی آخه، بارها مردم خودشون کارهاشو دیده بودند.
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/11/26
چقدرایت.....ایت .ً....بسه بابا دیگه خسته شدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج