نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
۴۸۰۷۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
۳۹۸۵
تیم‌های رئال مادرید و ناپولی امشب با تاریخچه‌ای از عملکرد متفاوت مقابل هم قرار می‌گیرند.
خبرگزاری تسنیم: امشب (چهارشنبه) یکی از دیدارهای حساس روز دوم مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم رئال مادرید و ناپولی و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. رئال، مدافع عنوان قهرمانی این تورنمنت در شرایط در این بازی به میدان خواهد رفت که خیلی‌ها معتقدند در قرعه‌کشی این مرحله شانس آورده و یکی از آسان‌ترین قرعه‌ها نصیبش شده است.

در این مطلب آمار مربوط به دو تیم را بررسی می‌کنیم.

ترکیب احتمالی دو تیم به شرح زیر است:

رئال مادرید: ناواس، مارسلو، واران، راموس، کارواخال، مودریچ، کاسمیرو، کروس، رونالدو، بنزما و واسکز

ناپولی: رینا، هیساج، آلبیول، کولی‌بالی، غلام، زلینسکی، یورگینیو، همسیک، کایخون، مرتنز، اینسینی

در مقایسه این دو ترکیب برتری به طور کامل با تیم میزبان است. این تیم در بازی‌های مرحله گروهی با این ترکیب 9 گل زده و 7 پاس گل دارد. میانگین سن 27.6، میانگین قد 181، میانگین شوت زده در هر بازی 1.6، درصد موفقیت در دوئل‌های هوایی 58، میانگین دریبل در هر بازی 1.1 و میانگین تکل در هر بازی 1.9 دارد.

ناپولی اما 7 گل زده و 6 پاس گل دارد. میانگین سنی 27.1، میانگین قد 181، میانگین شوت در هر بازی 1.2، درصد موفقیت در نبردهای هوایی 54، میانگین دریبل در هر بازی 0.6 و میانگین تکل در هر بازی 1.5 دارد.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
رئال مادرید در 6 بازی اخیر 3 برد، یک مساوی و یک باخت کسب کرده و یک بازی‌اش هم لغو شده است. بازی بعدی این تیم بعد از لیگ قهرمانان در لالیگا و مقابل اسپانیول خواهد بود. رئال 2 بر یک مقابل مالاگا، 3 بر صفر مقابل سوسیداد و 3 بر یک مقابل اوساسونا به برتری رسیده، با سلتاویگو 2 بر 2 مساوی کرده و 2 بر یک مغلوب سلتاویگو شده است. بازی‌اش در لیگ با سلتاویگو هم لغو شده است.

ناپولی در 6 بازی اخیر 5 برد و یک مساوی کسب کرده است. بازی بعدی‌اش بعد از لیگ قهرمانان مقابل کیوو و در سری A است. این تیم پسکارا را 3 بر یک، میلان را 2 بر یک، فیورنتینا را یک بر صفر، بولونیا را 7 بر یک و جنوا را 2 بر صفر شکست داده و با پالرمو یک بر یک مساوی کرده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید 16 گل زده که از این تعداد 12 گل در جریان بازی، 3 گل از روی ضربات کاشته و یک گل هم گل به خودی حریف بوده است. این تیم به طور میانگین در هر بازی 18.8 شوت به سمت دروازه حریف زده و میانگین گل زده‌اش هم 2.7 است. درصد تبدیل شدن شوت‌ها به گل در مادرید 14 است.

ناپولی اما 11 گل زده که شامل 7 گل در جریان بازی، 2 گل ضربه کاشته و 2 گل از روی نطقه پنالتی است. ناپولی به طور میانگین 14.5 شوت در هر بازی زده و میانگین گل زده‌اش 1.8 است. درصد تبدیل شدن شوت‌ها به گل هم 12 است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید 37 درصد حملاتش را از سمت چپ زمین، 29 درصد از مرکز زمین و 34 درصد را از سمت راست ترتیب داده بود.
 
ناپولی اما 28 درصد از سمت راست، 31 درصد از مرکز زمین و 41 درصد از سمت چپ حمله کرده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
رئال مادرید 16 درصد شوت‌هایش را از سمت چپ، 70 درصد از مرکز زمین و 14 درصد را از سمت راست زده است. ناپولی در مقایسه 11 درصد از سمت راست، 68 درصد از مرکز زمین و 21 درصد از سمت چپ شوت زده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
رئال مادرید 9 درصد از شوت‌هایش را از داخل محوطه 6 قدم، 62 درصد از داخل محوطه جریمه و 29 درصد آن‌ها را از بیرون از محوطه جریمه به سمت دروازه حریفان زده است و ناپولی 14 درصد از داخل محوطه 6 قدم، 48 درصد از داخل محوطه جریمه و 38 درصد از بیرون از محوطه جریمه شوت زده است.

 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
 
و در نهایت در بازی‌های مرحله گروهی رئال مادرید 25 درصد از دقایق بازی را در یک سوم زمین خود، 46 درصد در میانه میدان و 29 درصد را در یک سوم زمین حریف گذرانده است.

ناپولی اما 22 درصد زمان را در یک سوم زمین خود، 51 درصد را در میانه زمین و 27 درصد را در یک سوم زمین حریفان گذرانده است.
 
 نمای آماری از تقابل رئال مادرید - ناپولی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج