از این پس می‌توانید با گوگل هوم خرید کنید!
۴۸۲۳۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
۲۰۶۸
گوگل اعلام کرد که از این پس می‌توانید با گوگل هوم خرید کنید. کاربران گوگل هوم می‌توانند از این اسپیکر هوشمند برای خریدهای روزمره استفاده کنند و قادر خواهند بود هر چیزی از ویتامین گرفته تا دستمال توالت را از فروشگاه‌های همکار گوگل مانند Whole Foods، کاستکو، Walgreens و ۵۰ فروشگاه زنجیره‌ای دیگر تامین کنند.
وب سایت آی تی رسان - ایمان روستا: گوگل اعلام کرد که از این پس می‌توانید با گوگل هوم خرید کنید. کاربران گوگل هوم می‌توانند از این اسپیکر هوشمند برای خریدهای روزمره استفاده کنند و قادر خواهند بود هر چیزی از ویتامین گرفته تا دستمال توالت را از فروشگاه‌های همکار گوگل مانند Whole Foods، کاستکو، Walgreens و ۵۰ فروشگاه زنجیره‌ای دیگر تامین کنند.
 
 از این پس می‌توانید با گوگل هوم خرید کنید!

دستورات صوتی برای خرید می‌تواند به دو صورت باشد: Ok Google, how do I shop یا Ok Google, order paper towels. کاربران نیازی ندارند که در سرویس خاصی عضو باشند یا حق عضویتی برای استفاده از این سرویس بپردازند.

راه‌اندازی این سرویس چندان سخت نیست. کافی‌ست اپلیکیشن گوگل هوم را باز کرده، سپس گزینه More settings را انتخاب و در نهایت به Payments بروند. در اینجا می‌توانید کارت اعتباری خود را انتخاب کنید و آدرس را وارد نمایید. گوگل وعده داده که ویژگی‌های بیشتری برای گوگل هوم عرضه کرده و قابلیت خرید را برای سرویس و اپلیکیشن‌های بیشتری فراهم کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج