هت تریک گامیرو در 285 ثانیه
۴۸۲۷۵۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷
۶۶۵۲
ثبت هت تریک در 4 دقیقه 45 ثانیه برای گامیرو روزی تاریخی را در لالیگای اسپانیا ثبت کرد.
ورزش سه: ثبت هت تریک در 4 دقیقه 45 ثانیه برای گامیرو روزی تاریخی را در لالیگای اسپانیا ثبت کرد.

 گره ی کور دیدار اتلتیکو مادرید برابر گیخون با درخشش ستاره ای باز شد که در ابتدای فصل دست رد به سینه ی بارسلونا زده بود تا نیمکت نشین ستاره های خط حمله ی این تیم نشود. گامیرو در دیدار با گیخون با ثبت هت تریک در 285 ثانیه یا 4:45 ثانیه یکی از سریعت ترین هت تریک های تاریخ فوتبال را ثبت کرد تا اتلتیکو بازی که با تساوی یک بر یک ادامه داشت را با نتیجه 4 بر یک عوض کند.
 
79:32 پاس گل زیبای گریژمان و شروع مسیر گلزنی

بازی برابر دفاع فشرده ی گیخون با یک حرکت ترکیبی زیبا برای اتلتیکو مادرید آسان شد و پاس زیبای گریژمان در قلب دفاع به گامیرو رسید تا مهاجم اتلتیکو مادرید اولین گل خود را وارد دروازه ایوان کوئلار کند. پاس گل زیبای گریژمان در این دیدار پایه گذار درخشش گامیرو بود.
 
80:53 استفاده از اشتباه فردی در دفاع گیخون

دومین گل گامیرو با استفاده از حربه همیشگی تیم سیمئونه به دست آمد. بازیکنان اتلتیکو خیلی زود بعد از زدن گل دوم، مدافعان تیم حریف را تحت فشار گذاشتند و با استفاده از اشتباه مدافع این تیم، گامیرو با پاس توماس در فرصت تک به تک با دروازه بان گیخون کار سختی برای گلزنی نداشت تا دبل او بعد از 81 ثانیه ثبت شود.
 
84:17 تاریخ ساخته شد

گامیرو سومین گل را نیز با پاس گل گریژمان در موقعیت تک به تک وارد دروازه گیخون کرد. مهاجم اتلتیکو مادرید در ضد حمله ای که گریژمان پایه گذار آن بود توانست دروازه گیخون را برای چهارمین مرتبه باز کند تا روز رویایی او تکمیل شود. گامیرو با این گل نام خود را به عنوان یکی از سریعترین هت تریک های تاریخ با 4 دقیقه 45 ثانیه ثبت کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج