حسینی: به جوانان ذوب‌آهن افتخار می‌کنم
۴۸۴۷۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
۵۸۳۰ 
سرمربی تیم ذوب آهن ایران گفت: با توجه به آنالیز و شناختی که داشتیم چشم به ضد حمله‌ها دوخته بودیم و خوشبختانه به خواسته خود رسیدیم.
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ذوب آهن ایران گفت: با توجه به آنالیز و شناختی که داشتیم چشم به ضد حمله‌ها دوخته بودیم و خوشبختانه به خواسته خود رسیدیم.

 مجتبی حسینی سرمربی تیم ذوب آهن ایران پس از تساوی تیمش در مقابل العین امارات در نشست خبری گفت: با توجه به آنالیز و شناختی که داشتیم چشم به ضد حمله ها دوخته بودیم. خوشبختانه به خواسته خود رسیدیم. در ادامه موقعیت به حریف ندادیم. اما روی یک غفلت و ضربه ایستگاهی گل تساوی را دریافت کردیم.

حسینی در خصوص نتیجه به دست آمده در این دیدار اذعان کرد: با تمام این اوصاف از نتیجه راضی هستم و از تلاش و کوشش بچه‌ها راضی هستم. به این بازیکنان جوانی که داریم افتخار می کنم که توانستند در این جو، در این استادیوم و مقابل این تیم به بهترین شکل عمل کنند و بدون تردید این یک امتیاز این دیدار در آینده خیلی به ما کمک خواهد کرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار اماراتی در خصوص شیوه دفاعی این تیم در نیمه نخست این دیدار گفت: ما می دانستیم العین اینجا بازی را خیلی قوی شروع خواهد کرد و ما باید با یک پوزیشن دفاعی در بازی حاضر می‌شدیم و ناگزیر از این امر بودیم و بچه ها هم به بهترین شکل این کار را انجام دادند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج