متوسل‌ زاده: به استقلال هم گل می‌زنم
۴۸۶۵۳
۳۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
۶۲۶۳
بازيکن تيم فوتبال داماش گفت: قصد ندارم براي بازيکنان استقلال کري بخوانم اما وقتش است به آبي‌پوشان گل بزنم.
خبرگزاری فارس: بازيکن تيم فوتبال داماش گفت: قصد ندارم براي بازيکنان استقلال کري بخوانم اما وقتش است به آبي‌پوشان گل بزنم.

امين متوسل‌زاده در مورد پيروزي 2 بر يک داماش مقابل سپاهان عنوان کرد: بازي فوق‌العاده‌اي بود، قصد داشتيم در آخرين ديداري که در عضدي برگزار مي‌کنيم به هواداران هديه‌اي تقديم کنيم و جشن بگيريم تا خيالمان هم براي بقا راحت شود. فوتبال دلچسبي بود و توانستيم به يک برد شيرين دست پيدا کنيم و روز فوق‌العاده‌اي بود.

وي در مورد اينکه با اين برد تا حدودي سپاهان با قهرماني خداحافظي کرد و داماش بقايش را قطعي کرد، يادآور شد: نمي‌توان گفت سپاهان قهرماني را از دست داده زيرا فولاد تيم استخوان‌‌داري است و در اهواز يقه استقلال را خواهد گرفت و ما هم در آزادي مطمئن باشيد همانطور بازي مي‌کنيم که مقابل سپاهان بازي کرديم.

بازيکن داماش در مورد گل زيبايش به سپاهان و اينکه آيا در ديدار مقابل استقلال هم گل خواهد زد، تصريح کرد: دوست ندارم کري بخوانم اما وقتش است که به استقلال هم گل بزنم خيلي وقت است که به اين تيم گل نزدم. حتماً بهترين بازي خود را ارائه مي‌دهيم.

متوسل‌زاده در مورد صحنه‌اي که حاج‌صفي با دست توپ را زد تا توپ به او نرسد اظهار داشت: حاج‌صفي يارگير من بود و صد در صد آن صحنه پنالتي بود. من مراقب بودم تا او را شارژ نکنم تا خطاي بي‌موردي اتفاق نيفتد مواظب بودم اما نمي‌دانم حالا در آن هيجان شارژ کردم يا خير؟

وي در مورد اينکه برخي معتقدند ضربه دست حاج‌صفي عجيب بوده افزود: ‌حاج صفي قصد داشت به هر طريقي شده توپ به من نرسد به هر حال او بازيکن تيم ملي است و در اين مدت فشارهاي زيادي را تحمل مي‌کند. بازي‌هاي پرفشاري برگزار مي‌شود و طبيعي است که اين بازيکنان برخي مواقع اشتباهاتي انجام دهند که از آنها بعيد باشد.

بازيکن داماش در مورد شرايط اين تيم در فصل جاري تصريح کرد: براي ما در اين فصل مشکلاتي پيش آمد و انرژي تيم را گرفت، ما نسل خوبي داشتيم و توانسته بوديم به فينال جام حذفي راه يابيم اما متأسفانه حاشيه‌هايي به وجود آمد که منجر به عدم نتيجه‌گيري ما شد. خوشحالم که از لحاظ مالي اگر بد بوديم اما فوتبال ما کمتر آسيب ديد و انتظار هواداران را برآورده کرديم.

متوسل‌زاده درباره فصل آينده‌اش يادآور شد: هنوز به پايان فصل 20 روز مانده قراردادم با داماش يک ساله بود و اولويتم اين تيم است زيرا مديون رشت هستم، فوتبال خود را با پگاه آغاز کردم البته هنوز مسئولان صحبتي نکردند و من هم تصميمي نگرفته‌ام.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:32 - 1392/01/31
برو کشکت رو بساو بچه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:58 - 1392/01/31
گل بزنی مهم نیست
اصلش اینه چندتا میخورید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:04 - 1392/01/31
آدم که جنبه نداشته باشه همینه دیگه تا دیروز التماس میکرد نره دسته یک حالا کوری برای قهرمان آسیا میخونه آقا پسر خوب مجموع سن خودت ومربیت وسابقه باشگاهت ضربدر دو بتوان چهار به اضافه سنت میشه نصف سابقه باشگاه استقلال آخه مال این حرفائی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
قهرمان آسیا استق لاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سروانتس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
شلوغ میکنید ها!!!
پ ن پ قهرمان آسیا پرس پولی هست؟
بابا برو به ما نمیخوری ...عمویی تو آسیا که کلا راهتون نمیدن برین پول بدین شاید بتونید با پول سهمیه بگیرید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج