۱۱ بنای تاریخی مرموز با اثر موجودات فرازمینی در آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۸۶۶۶۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
۲۲۰۹۶
یکی از پرطرفدارترین هنر‌هایی که شکوه، عظمت و ویژگی‌های هر دوره از تاریخ را وصف می‌کرد، معماری است. در آن زمان معماران با کمترین امکاناتی که در دسترس داشتند، خارق‌العاده‌ترین بنا‌های تاریخی را بنا کردند؛ سازه‌های سنگین و پیچیده‌ای که با امکانات و فناوری‌های آن زمان تقریبا غیرممکن بود.
وبسایت گجت نیوز: یکی از پرطرفدارترین هنر‌هایی که شکوه، عظمت و ویژگی‌های هر دوره از تاریخ را وصف می‌کرد، معماری است. در آن زمان معماران با کمترین امکاناتی که در دسترس داشتند، خارق‌العاده‌ترین بنا‌های تاریخی را بنا کردند؛ سازه‌های سنگین و پیچیده‌ای که با امکانات و فناوری‌های آن زمان تقریبا غیرممکن بود.

محققان سال‌ها در تلاش‌اند که راز این ۱۱ بنای تاریخی را کشف کنند. این بنا‌ها برای چه و چگونه ساخته شده‌اند؟! برای پاسخ به این سوال ۲ دیدگاه متفاوت وجود دارد، بعضی‌ها منطقی برخورد می‌کنند و برخی نیز موجودات فرازمینی را سازندگان این بنا‌ها می‌دانند. باستان‌شناسان این ۱۱ بنای تاریخی را عجایب هفتگانه‌ی جدید می‌نامند.

نیوگرنج (Newgrange)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

نیوگرنج یک بنای تاریخی است که از گذشته‌های دور و به‌گفته‌ی محققان ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ هزارسال قبل از میلاد به دست مردمان بومی ساخته شده است. نیوگرنج از استون هنج قدیمی‌تر است و این نشانه‌ی عمر طولانی این بناست.

نیوگرنج حتی از اهرام مصر نیز عمری طولانی‌تر دارد. این سازه، گرد شکل بوده و در‌هایی از جنس سنگ، راه ورود آن را مسدود می‌کنند، ولی برخلاف ظاهر سنگی این بنا داخلش از جنس چوب است. تحقیقات، نشان می‌دهند که از این بنای تاریخی برای مراسم‌های مذهبی و علمی مانند ستاره‌شناسی استفاده می‌شد. این احتمال نیز وجود دارد این سازه توسط موجودات فضایی بنا شده‌اند.
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند
 
در قسمت‌های داخلی این بنا بقایای بدن انسان‌هایی یافت شده که سوزانده شده بودند. در نتیجه ممکن است اینجا آرامگاه مردگان بوده و آن‌ها را می‌سوزاندند. امروزه به‌دلیل وارد شدن حیواناتی مانند خرگوش‌ها و حشرات قسمت‌های بیشتر این بنا تخریب شده و جسد‌های سوزانده شده تقریبا محو شده‌اند.

نظریه‌های گوناگونی تا به امروز برای دلیل ساخت این بنا ارائه شده است. برخی می‌گویند دلیل ساخت این بنا مذهبی بوده، برخی ادعا می‌کنند آرامگاهی برای مردگان به حساب می‌آمد. مطالعات اخیر سرنخ‌های تازه‌ای به دست محققان داده است و آن‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که احتمالا از بنا‌هایی مانند نیوگرنج و استون هنج در ستاره‌شناسی و نجوم استفاده می‌شد.

تیکال (Tikal)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

تیکال، که یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های باستان‌شناسی و یک امپراطوری قدرتمند در تاریخ قوم مایا است، به معنای «مکانی برای زمزمه‌ها» است. ساکنان محلی، نقل می‌کنند که ارواح قوم مایا هنوز هم در میان این خرابه‌ها و بازمانده‌ها، سرگردان هستند.

از این رو، مایایی‌های امروزی، ترجیح می‌دهند که از این بنای تاریخی بازدید نکنند. شهر گمشده‌ی تیکال، یکی از بزرگ‌ترین شهر‌های مایایی بوده که اکنون نیز در گواتمالا واقع است. اهرام متعددی در این شهر وجود دارند و تا کنون بیش از ۴۰۰۰ سازه در تیکال، کشف شده است.
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

مایا‌ها از قرن ششم تا قرن دهم پیش از میلاد در منطقه تیکال گواتمالا سکونت داشتند و یکی از بزرگترین محوطه‌های تاریخی تمدن مایا در قلب این جنگل سرسبز و پوشیده از گیاهان شاداب واقع شده است. مایا‌ها که از مشهورترین قبایل سرخپوست بودند، معمولا شهرهایشان را در دل جنگل‌های بارانی می‌ساختند.

قوم مایا پدیدآورنده یکی از تمدن‌های بسیار پیشرفته آمریکای مرکزی بوده که دستاورد‌های بسیار چشمگیری در هنر، معماری، ستاره‌شناسی و ریاضیات داشته‌است. هم‌اکنون نیز گروه‌هایی از اقوام مایا در مکزیک و گواتمالا به‌سر می‌برند.

معبد بعلبک (Baalbek)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

بعلبک در طول دوران روم باستان، و زمانی که خدای ژوپیتر هلیپولیس هزاران نفر از زائران را به خود جذب می‌کرد، عملکرد مذهبی خود را حفظ کرد. شهر بعلبک، با بنای تاریخی و عظیم خود، یکی از بهترین نمونه‌های اوج معماری شاهنشاهی رومی است.

بنای تاریخی معبد بعلبک با داشتن ساختمان‌های عظیم خود، یک آفرینش هنری منحصربه‌فرد بوده و به عنوان یک نمونه برجسته از سرزمین مقدس دوره روم امپریالیستی در نظر گرفته می‌شود.
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

این شهر در دو مسیر تجاری تاریخی واقع شده است که یکی از آن‌ها بین ساحل دریای مدیترانه و قسمت داخلی سوریه بوده و دیگری بین شمال سوریه و شمال فلسطین قرار دارد. امروز این شهر که در ۸۵ کیلومتری بیروت قرار دارد، یک مرکز مهم اداری و اقتصادی در دره بقاع شمالی است.

اما یک سوال بزرگ وجود دارد؛ رومیان هیچ تکنولوژی پیشرفته‌ای نداشتند که با استفاده از آن بتوانند این قطعه سنگ‌های ۱۰۰۰ تنی را نصب کنند پس چطور این سنگ‌های بزرگ افراشته شده‌اند؟! آیا موجودات فرازمینی در ساخت این بنا‌ها نقش داشتند؟ برخی آن‌ها را به غول‌ها و برخی نیز به مصریان مربوط می‌دانند.

شهر تاریخی پترا (Petra)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

داستان شهر پترا به زمان نبطی‌ها، گروه کوچ‌نشینی باز می‌گردد که در قرن چهارم پیش از میلاد در این ناحیه زندگی می‌کردند. جایی که کوهستانی بود و دره‌های متعدد و تنگه‌های عمیقی داشت. امروزه این مکان جایگاه مناسبی برای ساخت یک شهر نیست، چراکه خشک و بایر است و فضای محدودی برای کشاورزی و ساخت و ساز دارد. سال‌های پایانی شهر پترا به‌عنوان یک معما باقی مانده است.

آخرین گزارش‌های مکتوب درباره‌ی شهر در سال ۶۰۰ میلادی و توسط اسقف این شهر به ثبت رسیده است. چه زمانی این شهر به متروکه تبدیل شد؟ طبق برخی از گزارش‌های تاریخی که در کلیسای جامع پترا پیدا شده‌اند این شهر حتی تا قرن ششم پس از میلاد نیز دارای ثروت چشمگیری بوده است.
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند
 
اگر این مسئله حقیقت داشته باشد، چرا در نهایت اهالی شهر آن را ترک کرده‌اند؟ انجام چنین حکاکی‌های گسترده‌ای در گذشته بدون استفاده از داربست غیرممکن به نظر می‌رسد و عجیب‌تر اینکه در دوران ساخت این بنای تاریخی داربست وجود نداشته است. چطور حکاکان توانسته‌اند چنین بنای تاریخی غول‌پیکری را حکاکی کنند؟! پترا یکی از عجایب هفت گانه‌ی دوران جدید شناخته شده و هر روز به محبوبیتش افزوده می‌شود.

استون هنج (Stonehenge)

11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند
 
دوایر سنگی استون هنج یکی از عجایب جهان باستان و از مشهورترین محوطه‌های باستانی امروز جهان است که از سال ۱۹۸۶ در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. قدمت این محوطه باستانی که در «ویلت‌شایر» انگلستان واقع شده است، به عصر نوسنگی و عصر مفرغ برمی‌گردد. استون هنج از دو دایره‌سنگی متحد‌المرکز تشکیل شده است که ارتفاع سنگ‌های دایره درونی آن به ۶ متر و وزن‌شان به حدود ۵۰ تن می‌رسد.

11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند
 
به عقیده کارشناسان، استون هنج در چند مرحله و در یک دوره زمانی هزارساله، از ۳ هزار تا ۲ هزار سال پیش از میلاد مسیح، ساخته شده است. ساخت استون هنج در زمان خود یک شاهکار مهندسی و مستلزم انگیزه، وقت و نیروی انسانی بالایی بوده است.

با این حال تا امروز دلیل ساخت استون هنج روشن نشده است، هر چند تئوری‌های زیادی در مورد کاربرد و دلیل ساخت این دوایر سنگی وجود دارد که هنوز هیچ یک از آن‌ها به یقین ثابت نشده‌اند.

معابد آنگکور وات (Angkor Wat)

11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند
 
وسعت این بنای تاریخی در حدود ۲۰۰ هکتار بوده و معنای لغوی نام آن نیز شهر معبد (Temple City) است. این بنای تاریخی در داخل شهر انگکور واقع شده است. شهری که به عنوان پایتخت امپراتوری خمره (Khmer Empire) شناخته می‌شود. اما این روز‌ها این شهر نیز در جریان زندگی مدرن امروزی تغییر شکل داده و نمایی متفاوت یافته است.

همچنین در همین تالار تصاویری پیچیده از مردمانی سوار بر اسب وجود دارد که بین دو سازه در حال حرکتند، بنا‌هایی که به ظاهر معبد هستند.

این دو دیوار نگاره به تازگی و با بررسی دیوار‌ها با لیزر کشف شده‌اند. این معبد بزرگترین بنای مذهبی در جهان است و معماری اصیل خمری را می‌توان در آن مشاهده نمود. انگکور وات که اصلی‌ترین جاذبه گردشگری کامبوج است، نشان ملی آن کشور نیز به‌شمار می‌آید و طرح آن بر روی پرچم کامبوج نیز نقش بسته است.

آنگکور وات یکی از نامزد‌های کسب بنا‌های هفتگانه دنیا نیز بوده است. آنگکور وات نمونه‌ای عالی از معماری کلاسیک خمر‌ها می‌باشد.
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

با آغاز قرن دوازدهم، معماران خمری به تدریج اعتماد به نفس خود را در کار با ماسه و سنگ (به جای خشت و آجر) به عنوان مصالح اصلی ساخت بنا بازمی‌یافتند. اطراف این معبد توسط خندقی احاطه شده است که ۲۰۰ متر پهنا و ۴ متر عمق دارد. در فصول بارانی نمای این عمارت انسان را مسحور خود می‌کند.

خندق بزرگ پر از آب دورتادور عمارت آنگکور وان آن را به جزیره‌ای در وسط یک اقیانوس بزرگ تبدیل کرده است. این خندق محوطه‌ای در حدود ۵ کیلومتر را در محاصره‌ی خود گرفته است. خندق فوق وظیفه‌ی خطیر محافظت از معبد را برعهده داشته است.

ارتش سفالین (Terracotta Army)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

سال ۱۹۷۴ زمانی که تعدادی از کشاورزان استان «شان شی» قصد حفر چاه آبی را داشتند، نمی‌دانستند که با بزرگترین گنجینه این هنر درست در ۵.۱ کیلومتری مقبره چین شی هوان مواجه خواهند شد. گنجینه‌ای که متشکل از تندیس هزاران سرباز، اسب، ارابه و سواره نظام است.

در این منطقه پیش از کشف گنجینه عظیم ارتش سفالین همواره آثاری از سفالگری مشاهده شده، اما گستردگی و عظمت این کشف این بنای تاریخی در آن زمان با شگفتی فراوانی همراه بود. در این مجموعه عظیم، مجسمه ۸ هزار سرباز، ۱۳۰ ارابه، ۵۲۰ اسب و ۱۵۰ اسب سواره نظام همه در اندازه‌های واقعی وجود دارد.
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

از آنجا که این ارتش در نزدیکی مقبره چین شی هوان واقع شده است تصور می‌شود همه آن‌ها متعلق به یک مجموعه بوده باشند. این لشکر دست ساز که در ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده دارای اندازه‌های طبیعی است و کوچک‌ترین جزییات نیز در ساخت آن‌ها رعایت شده به‌طوری که هیچ دو صورتی مانند هم نیستند.

دولت چین اجازه بازدید از این منطقه را به کسی نمی‌دهد و فقط چند تن از مقامات خارجی همچون ملکه الیزابت موفق به بازدید از این مجموعه شده‌اند و فقط تعدادی عکس و ویدیو از این مجموعه در اختیار عموم قرار دارد.

گوی‌های سنگی کاستاریکا (Costa Rica)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

سنگ‌های کروی شکلی که در دهه ۴۰ میلادی در دلتا دیکوئیز در جنوب کاستاریکا کشف شدند، به عنوان یکی از عجیب‌ترین اسرار باستان‌شناسی دنیا شناخته می‌شوند. قطر این سنگ‌های کروی عجیب که به نظر می‌رسد به دست انسان‌های دوران باستان ساخته شده‌اند، از چند سانتی‌متر تا بیش از دو متر متغیر است.

بعضی از آن‌ها وزنی در حدود ۱۶ تن دارند و به نظر می‌رسد که این اشیا که مثل مجسمه‌هایی شبیه هم، ولی در اندازه‌های متفاوت هستند که با دقت و مهارت زیادی ساخته شده‌اند. کره‌های سنگی کاستاریکا از چند جهت توجه مردم دنیا را به خودشان جلب کردند؛ یکی از این موارد، شکل خاص این سنگ‌ها و اندازه و وزن‌های متفاوتی بود که این کره‌های سنگیی داشتند.
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

از سوی دیگر، این کره‌ها قدمتی دیرینه داشتند و مواد تشکیل‌دهنده و روش ساخت آن‌ها برای دانشمندان جالب بود. اما چیزی که بر جذابیت این سنگ‌ها می‌افزود این بود که اصلا به چه دلیل چنین سنگ‌هایی ساخته شدند و مردم دوران باستان در چه مواردی از آن‌ها استفاده می‌کردند.

با این حال هیچ کس نمی‌داند هدف از ساختن این کره‌های سنگی دقیقا چه چیزی بوده؛ ساخت این توپ‌های سنگی زمانی که کاشفان اسپانیایی پا به این سرزمین گذاشتند متوقف شد. در نتیجه تا دهه ۴۰ میلادی که این سنگ‌ها کشف شدند آن‌ها کاملا به فراموشی سپرده شده بودند.

مجسمه ابوالهول (Sphinx of Giza)

11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

یکی از عظیم‌ترین و معروف‌ترین مجسمه‌های جهان که از دوران باستان به جا مانده، مجسمه‌ی سنگی ابوالهول است. این بنای تاریخی با طول ۷۴ متر، عرض ۲۰ متر و ارتفاع ۲۰.۲۲ متر در کنار اهرام مصر و در ساحل غربی رود نیل قرار گرفته است.

مجسمه‌ی ابوالهول تصویری از یک موجود افسانه‌ای به نام "Sphinx” را نشان می‌دهد که ترکیبی از بدن شیر، سر انسان و بال‌های عقاب است. این تندیس سال‌های طولانی در زیر شن و ماسه‌ها دفن شده بود تا اینکه توسط باستان‌شناسان کشف شد و امروزه نمادی از علم و دانایی و در عین حال هلاکت و نیستی در مصر است.
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

ابوالهول یک هیولای سنگی است که سری شبیه انسان دارد، اما اندامش شبیه شیری است که بر زمین نشسته و پنجه‌هایش را جلو گذاشته است. مورد عجیب دیگر این است که سر این مجسمه با دیگر بخش‌های آن تناسب ندارد. علاوه‌بر این در داخل این مجسمه غول‌پیکر اتاق‌هایی وجود دارد که هر تلاشی برای مطالعه و بررسی آن‌ها با اتفاقاتی غیرمنتظره یا دخالت عوامل حکومتی همراه شده است.

شخصی که چهره‌اش به عنوان الگو برای مجسمه غول‌آسای ابوالهول که از ۴۶۰۰ سال پیش نگهبان اهرام ثلاثه مصر است، مورد استفاده قرار گرفته، هنوز مانند یک معماست.

مجسمه‌های جزیره ایستر (Easter)
 
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

جزیره ایستر که به Isla de Pascua معروف است جزیره‌ای است در اقیانوس آرام جنوبی متعلق به کشور شیلی. جزیره ایستر بخاطر تندیس‌های ۴۰۰ ساله عجیب باستانی خود معروف است. به این تندیس‌ها که در راستای کرانه دریا به خط ایستاده‌اند موآی گفته می‌شود.

در بین سال‌های ۱۲۵۰ تا ۱۵۰۰ ساکنان این جزیره برای عبادت و راز و نیاز به این منطقه می‌آمدند. موآیی‌ها در سرتاسر جزیره پراکنده‌اند. در مورد تاریخ دقیق سکونت اولیه این جزیره ابهام وجود دارد، ولی از روی DNA استخوان‌های موجود در جزیره، به این نتیجه رسیده‌اند که اولین ساکنین آن، ریشه پلی‌نزیایی داشته‌اند و از مهاجرین جزایر مارکوس بوده اند.

۴۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، قایق این افراد در دریا گم شده و آن‌ها مجبور می‌شوند که به این جزیره پناه بیاورند. برخی نیز معتقدند ساکنین اولیه جزیره از آمریکای جنوبی بوده‌اند.
11 بنای تاریخی مرموز که احتمالا موجودات فرازمینی در آن دخیل بودند

بسته به اندازه و وزن موآی‌ها، تخمین زده می‌شود که بین ۵۰ تا ۱۵۰ نفر برای حمل آن‌ها توسط غلتک‌های چوبی و سورتمه مورد نیاز بوده است. سنگین‌ترین موآی وزنی حدود ۸۶ تن دارد. مجسمه‌های عظیم یا موآی، در طی یک دوره کوتاه کنده‌کاری شده‌اند.

تقریبا نیمی از موآی‌های باقی مانده در Rano Raraku واقع شده است. مجسمه‌های جزیره ایستر مسئله‌ای غامض و همچنین اسرارآمیزی را در خود جای داده است. ساکنان گذشته دور این جزیره چه کسانی بوده اند؟! لوح‌های اعلان چه چیز می‌باشند؟ چه کسانی آن تندیس‌های مشهور را از سنگ تراشیده و در آنجا مستقر کرده است؟!

چگونه توانسته‌اند آن کار را انجام دهند و هدفشان چه بوده است؟! چه کسانی آن تونل‌های بزرگ زیرزمینی را که تا بستر اقیانوس کشیده شده‌اند را حفر و سنگ‌های آنرا به بیرون حمل کرده‌اند؟
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/12/11
هیچ ربطی به موجودات فرازمینی که زائده تخیل نویسنده است نداره
اینا ساخته ی دست انسان هستند
مثل تمام بناهای دیگه که اونا هم ساخته ی دست انسان هستند
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
چرا انقدر وجود موجودات فرازمینی رو انکار می کنید؟ امکان نداره سیارات دیگه کاملا تهی از هر گونه موجود زنده ای باشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
چون خدا هر چی موجوده روی کره زمین خلق کرده
از میلیونها گونه جانور توی دریا بگیر
تا میلیونها جانور توی خشکی
حالا به نظرت یه گونه بخصوص رو فقط توی یه سایه دیگه خلق کرده؟!
اونا چی میخورن؟
ماهی و مرغ می خورن؟
خدا هرچی خلق کرده روزی اونو توی همون سیاره قرار داده است!
محبوب ترین سیاره برای خدا همین زمینه!
موجودات فضایی تخیلی هستند
چون تا الان یه دونه مومود فضایی هم پیدا نشده
اگه بود حتما پیدا میشد
ولی نیست
همش تخیل نویسنده است!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
اگر قرآن رو مطالعه کرده باشین .می بینید که خداوند جن و موجودات غیر از انسان را در اختیار حضرت سلیمان قرار داده تا کارهایی که خارج از قدرت بشر بوده رو انجام بدهند.مثلا حاضر شدن تخت ملکه سبا در عرض یک چشم بهم زدن.شاید در قرن قبل چنین چیزی امکان تصورش نبود اما اکنون با پیشرفت ارتباطات دانشمندان در حال مطالعه و تحقیق برای انتقال اشیا از طریق امواج هستند.یا شکافته شدن دریا توسط حضرت موسی درسته که اینها از نظر ما یک معجزه است اما از نگاه الهی یک قدرت مغناطیسی بسیار قوی است که عصا باعث شکافته شدن دریا شده است.قطعا هیچ معلولی بی علت نیست .خدا می داند شاید کار فرا زمینی ها باشد .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
پاسخ کاربر بدون نام
دوست عزیز در اینکه اجنه و ارواح وجود دارند شکی نیست
اینکه گفتی اگه دقت کنی خودت نوشتی خدا اختیار اجنه و موجودات دیگه رو در اختیار حضرت سلیمان قرار داده! موجودات دیگه رو از کجا آوردی؟! اینکه تخت بلقیس رو هم بیارن بازم کار اجنه بود نه موجودات دیگه!
پس چون اجنه وجود دارن دلیل نمیشه وجود موجودات دیگه رو اثبات کرد
توی هیچ جای قرآن هم به موجودات دیگه و فرازمینی ها اشاره نشده
بعد شما اومدی از داستان حضرت سلیمان به موجودات فرازمینی رسیده ای!
اجنه هم مثل ما بر روی زمین زندگی می کنند و موجودات فرازمینی نیستند!
پس اومدی از همون اجنه به موجودات فرازمینی پی برده ای!
خدا می دونه کار موجودات فرازمینی باشه!!!!
چرا بدون مطالعه حرف میزنی؟!
دانشمندان یه موجود فرازمینی هم به عمرشون پیدا نکردن!
ماهیت انتقال اجسام با کمک ذهن به توانایی هایی انسان مربوطه نه به فرازمینی ها که شما بازم از این ماهیت به موجودات فرازمینی رسیده ای!
تا اونجایی که من مطالعه دارم و میدونم هر موجودی که خدا خلق کرده روی همین کره ی زمین زندگی کرده!
از تمام انسانهای اولیه بگیر تا دایناسور و تموم موجوداتی که نسلشون منقرض شده!
کف دریاهها هنوز که هنوزه برای دانشمندان ناشناخته است و پر از موجودات کشف نشده زیاد است چه برسه به اینکه انسانها بخوان توی فضا کنکاش کنن!
چرا به جای فکر کردن همه چی رو صرفا به چیزهایی که وجود ندارن ربط میدید؟!
چون یه بنا عجیب و غریبه و مشخص نیست کار کی بوده کاز فرازمینی هاست؟!
این موجودات فرازمینی رو از کجا آوردی؟
موجودات فرازمینی اومدن روی کره زمین چندین بنا رو ساختن و از اینجا رفتن؟!!!!
اصلا به این فکر نکردی کار انسان می تونه باشه؟
کار انسانی که بلده همه کاری انجام بده؟
یونانی ها صدها و قرنهاست می تونند و یاد گرفتن چهره ی یک انسان رو با تمام جزئیات نقاشی کنن و از مرمر تراش بدن به نظرت موجودات فرازمینی که وجودشون حتی ثابت نشده معماری و هنر اونا ثابت شده؟!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
با سلام.
منظورم از موجودات دیگر ، موجوداتی غیر از انسان بود مثل هدهد که در خدمت حضرت سلیمان بود.
مورد دوم این را چگونه اثبات می کنی که اجنه روی زمین زندگی می کنند در حالی که در قرآن می خوانیم که شیاطینی که استراق سمع می کنند یا می خواهند به عالم بالا ورود کنند مورد اصابت تیری از آتش قرار می گیرند اینجا به محل وجودشان در زمین اشاره ای نشده است .
درسته من گفتم موجودات فرا زمینی ولبی موجودات فرازمینی قطعا آدم فضایی که در فیلم های تخیلی نشان داده می شود نیست .منظورم ممکنه کار موجودات فرازمینی باشد که ما از آنها بی خبریم .خود خداوند می فرماید و خلقنا مالاتعلمون ..و چیزهایی آفریدیم که شما نمی دانید.پس صرف اینکه چیزی نمی دانیم آن را انکار نمی کنیم ....و خدا می داند و شما نمی دانید الله یعلم و انتم لاتعلمون. و علیکم السلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵
اینکه اجنه وجود دارند و بر روی زمین زندگی می کنند کاملا از گفته ی خودتون پیداست که بر روی زمین زندگی می کنن
اگه بر روی زمین زندگی نمی کردن چطور در اختیار حضرت سلیمان بودن؟
هدهد جز موجودات دیگه نمیشه این پرنده جز جانواران و پرنده گان محسوب میشه و ربطی به موجودات دیگه نداره!
شما موجودات دیگه رو دیدید و نه خواهید دید
چون از گفته خودتون و با استناد به گفته ی خدا اگه باشند هم ما از اونا بی خبر هستیم!
قطعا زور هم بزنیم نمی تونیم یه موجود دیگه رو پیدا کنیم چون خدا گفته از اونا بی خبر هستیم!
پس بی خبر هم خواهیم موند!
بعدش من عرض کردم که شما نه موجودات دیگه رو دیدید و نه خواهید دید بعد اومدید چند تا بنا رو به اونا نسبت داده اید!
شما چطوری هنر و معماری رو به موجودات دیگه نسبت داده اید وقتی از وجود اونا هم بی خبر هستید!
دوست عزیز هرچی اینجا درست شده یا کار انسان است یا انسانهای اولیه و یا خدا!
دیگه هیچ ربطی به موجودات دیگه نداره!
اگه هم باشند میشن موجودات فضایی که شما گفتید منظورتون فضایی نیست!
هرچیزی که روی زمین نباشد بهش فضایی گفته می شود یعنی جایی توی فضا!
شیاطین هم تا تولد میلاد مسیح به آسمان ها هم می رفتن بعد دسترسی اونا قطع شد!
ما چیزهایی رو بر روی زمین مشاهده می کنیم که با طول موج دیداری ما یکی باشند ولی امواج دیگه رو نمی تونیم بدون کمک دستگاه ببینیم
مثلا رادیو و...
حالا اجنه هم رو به دلیل همین طول موجها نمی تونیم ببینیم!
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1397/12/11
شما موجودات فرازمینی رو با حمال اشتباه گرفتید!
اونا بیان روی زمین زندگی کنن پادشاهی می کنن و دستور میدن انسانها براشون از این چیزها بسازن
نه اینکه خودشون حمالی کنن و این چیزها رو واسه انسانها بسازن! خخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
زاويه ي ديدت رو دوست داشتم. خخخخ...
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
احتمالا منظور نویسنده هم همین بوده
United States
10:21 - 1397/12/11
ماجرای موجودات فرازمینی کاملا خالی بندی و چرته
United States
10:46 - 1397/12/11
فرازمینی ها که قطعا وجود دارن، همیشه میگم کاش میومدن به کره زمین حمله میکردن، نابودش میکردن، راحت میشدیم ازین مسخره بازی
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/12/11
شهر پترا معلومه چرا خالی از سکنه شده کافیه ببینید ششصد سال پس از میلاد چند سال پیش بوده و همزمان بوده با ظهور چی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
شروع اسلام رو میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
ششصد سال پس از میلاد میشه زمان قاجار؟
United Arab Emirates
20:07 - 1397/12/12
بنظر من غیرممکنه موجودات فرازمینی وجود نداشته باشند.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
نظر شما به درد هیچ کسی نمی خوره داداش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222