اعتراض شدید پیکه به داوری بازی‌های رئال
۴۸۷۸۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۱
۴۴۸۸
جرارد پیکه پس از نزدیک به دو ماه سکوت، پس از اتمام دیدار رئال مادرید و ویارئال به تندی از داوری خیل مانسانو و در مجموع داوری های فوتبال اسپانیا انتقاد کرد.
ورزش سه: جرارد پیکه پس از نزدیک به دو ماه سکوت، پس از اتمام دیدار رئال مادرید و ویارئال به تندی از داوری خیل مانسانو و در مجموع داوری های فوتبال اسپانیا انتقاد کرد.

 پیکه با انتشار اسکرین شات هایی از وبسایت های مادریدی مارکا و آ.اس در توئیتر خود، نوشته کرده است که مقابل تیم هایی یکسان، بارسا از داوری ضرر کرده و در عوض رئال سود برده است. از نگاه پیکه، در این میان بارسا 8 امتیاز هم ضرر کرده است. اعتراض اصلی پیکه به پنالتی ای بود که امشب به سود رئال اعلام شد.
 
اعتراض شدید پیکه به داوری رئال - ویارئال

اعتراض شدید پیکه به داوری رئال - ویارئال

اعتراض شدید پیکه به داوری رئال - ویارئال

پیکه به بازی بارسلونا و مالاگا و گلی که او به ثمر رساند و به اشتباه آفساید اعلام شد اشاره کرده و آن را با گل آفساید راموس به مالاگا که پذیرفته شد مقایسه کرده است. بارسا برابر مالاگا بدون گل متوقف شد ولی رئال 2-1 برنده بازی با مالاگا شد.
 
چند هفته پیش بارسلونا در زمین ویارئال با تساوی 1-1 متوقف شد؛ در حالی که پنالتی واضح برونو سوریانو اعلام نشد و در عوض رئال امشب از پنالتی ای برای زدن گل دوم سود برد که به اعتقاد کارشناسان داوری اشتباه بوده است. این بار هم برونو سوریانو در متن اتفاق بود. رئال در نهایت 2-3 برنده بازی شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج